Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kazaa Cinnet !

arcane

Öne çıkan mesajlar

valla download.com da ne kadar abzürd kazaa ile ilgili program varsa indiriyorum inşallah bi 10kbs yi görürüm.[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşım seçemiosun
bulupta isteyemiosun
delircem kazaa yüzünden

allahın filmi milyon user arasından toplasan 10 kişide max. vardır[hline]What's your please, Sir?
Aaahhh the suffering...the sweet suffering
One more game child and your suffering will be legendary, even in hell!

Sosyal ağlarda paylaş

valla kazaa yı bilmiyorum ama biraz önce ben 16kb/sn ile imesh de dl yapıyodum.sizi bilemem.[hline]Morpheus'tan özlü sözler:
No one can be told what the matrix is....you have to see it for yourself....
What if the prophecy is true? What if tomorrow the war could be over? Isn't that worth fighting for? Isn't that worth... dying for?
I believe it is our fate to be here. It is our destiny. I believe this night holds for each and everyone of us the very meaning of our lives.
Sosyal ağlarda paylaş

harbi ya bi C is for Cookie yi bile 3 gündür indiremedim hep more sources needed diyo indirse bile 0.27kbps ile indiriyo deli ediyo adamı...[hline]Seraxis, 12 June 2003 22:44 tarihinde demiş ki:
frp dediğin de konuşmalı barbut dimi?
THiM, 13 June 2003 21:55 tarihinde demiş ki:
muahaha :(

Icqm bu arada.:77103821 (bunu ben dedim)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 15 June 2003 09:47 tarihinde demiş ki:
harbi ya bi C is for Cookie yi bile 3 gündür indiremedim hep more sources needed diyo indirse bile 0.27kbps ile indiriyo deli ediyo adamı...[hline]Seraxis, 12 June 2003 22:44 tarihinde demiş ki:
frp dediğin de konuşmalı barbut dimi?
THiM, 13 June 2003 21:55 tarihinde demiş ki:
muahaha :(

Icqm bu arada.:77103821 (bunu ben dedim)

Tatu nun full albumu 43.30 dakika yi 40793kb yi 3 günde indirdim. sorun kazaa da degıl de bizim SÜPER ÜSTÜN MEGA cable ımızda[hline]Benim adım thomas bu bana komas adli yarisma programına hoşgeldiniz.şak şak şak şak
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 15 June 2003 10:24 tarihinde demiş ki:
xaydar indirdiğin dosyanın tam boyutunu yazabilir misin buraya ?[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
3 parça indirdim biri 150mblik 2 fast 2 furious 2 of 1 diğeri 148mb 2 fast 2 furious 2 of 2 en sonuncusuda 230mbmiydi neydi 2 fast 2 furious full gibi bişi yazıodu hepsi boş çıktı kafayı yedim siz siz olun bu dediklerimi indirmeyin :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...