Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

X-Wing Alliance Multiplayer

Elandoriel

Öne çıkan mesajlar

Bu hevesim 2004'ün son ayında evde sw x-wing alliance orjinal cdsini bulmasıyla basladı...
Uzun zamandır aklımda bole birey vardı.Aslında eski oyun oludugu için dusunuyordum oynayan olurmu diye neyse sonunda kararımı verdim Aksamları yani saat 20.00dan 01.00 yada 02.00 ye kadar server acacagım yani zaten ayrıntılı bilgi veren bi site hangi zaman hangi saatler acık fln yaparımda bunu buraya yazmamım nedeni ben oynarım diyen varmı ne kadar kişi oynar onu merak ettim.[signature][hline]Korku Kızgınlığı Kızgınlık Nefreti Nefrette Acıyı Getirir...

..:www.hisaroyun.com & Frpnet.net [ Moderator ]
Sosyal ağlarda paylaş

hmm acaba xp deki oyunu 98 e uyarlasam propertiesdan calisirmis .. hmm hızın ne senin valla bak söliym yıalrca oynadim o oyunu halada oyanrim bence starwars un en kaliteli oynu zaten jedi oyunlarini hiç sevmiyorum..Yeni filmlerinide sevmem eski..ne varsa eskide var :D[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun grafiklerini köklüyorum zaten oynarken cillop gibi calısıyor :) walla acaip hosuma gidio sw x-wing a. yani bi bakıma swg jump to lightspeed gibi olcak :) nerdeyse grafikler aynı.[signature][hline]Korku Kızgınlığı Kızgınlık Nefreti Nefrette Acıyı Getirir...

Sosyal ağlarda paylaş

ooo x-wing alliance
aşmış ötesi oyundur, öss olmasa gelirdim arayıp bulup. össden sonra söz ama:)
boş haritaya bir star destroyer koyup kenarlarındaki kanalcıklarda giderdim, süfer oluyordu.
Ha birde oyun xpde çalışıyor, bende gayet güzel çalışmıştı. Ayrıca belirteyim, gerçi herkes biliyordur da, oyunda gamepad, joystick vs. gibi bir alet olması lazım. yoksa çalışmıyor. (joystick almıştım bu oyun için öyle diyim. değer yani:))[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Lamerlere cevap yok!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Heffer, 24 Şubat 2005 16:27 tarihinde demiş ki:
ooo x-wing alliance
aşmış ötesi oyundur, öss olmasa gelirdim arayıp bulup. össden sonra söz ama:)
boş haritaya bir star destroyer koyup kenarlarındaki kanalcıklarda giderdim, süfer oluyordu.
Ha birde oyun xpde çalışıyor, bende gayet güzel çalışmıştı. Ayrıca belirteyim, gerçi herkes biliyordur da, oyunda gamepad, joystick vs. gibi bir alet olması lazım. yoksa çalışmıyor. (joystick almıştım bu oyun için öyle diyim. değer yani:))

O kanalciklarda gitmenin sebebi sana deathstar havasi vermesimi :D

nesye ben de yapardimda aynısını ama ttabi buyu ksavaslari doaha cok seviyorum zilyar gemi fln vs....yapariz yapariz ii olur[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

Tamamdır site yapıyorum şu an server için ole zaten cok şaşalı bişey yapmamda server durumunu bildirsin diye siteyi hallettikten sonra serverı hemen patlatıyorum dedigim gibi bir sorun cıkmazsa 10 gun icinde acacagım :) Ben acılacagı zaman buraya yazı bırakırım[signature][hline]Korku Kızgınlığı Kızgınlık Nefreti Nefrette Acıyı Getirir...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ancalagan, 24 Şubat 2005 18:28 tarihinde demiş ki:O kanalciklarda gitmenin sebebi sana deathstar havasi vermesimi :D

allahsızlar death star koymamışlar ki:D
serverı bana göre isteriğin zaman açabilirsin. sana 4 ay süre veriyorum. hatta kesin tarih vereyim, 20 haziran:-)
ondan önce gelemem, össme yazık olur.
@ramses: valla açıkçası çook detaylı bir bilgim yok, biz iki kişi oynardık onu hatırlıyorum. ben joystickin başında ön kalkanlara güç ver, silahlara daya, hızı bilmemne yap derdim, yanımdaki eleman onları ayarlardı. arada da savaşırdık. sona bir bakardık akşam olmuş:D yani diyeceğim kısayol tuşlarını iyi bilmek gerekiyor, başlarda kolay bölümler var zaten, orda alışırsın.[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Lamerlere cevap yok!
Sosyal ağlarda paylaş

evet harita olark zayıfta x-wing vs tie fighterda cok eski be baba :D ayıpsın yani 4 protondan kurtulmus adamım :) birde bende tie fighter'ın cdsi kayıp sanırım birine verdim onda kaldı.Site bitmek üzere zaten az kaldı paticik kapanıyor bi sure o yuzden benimle irtibata gecmek için [email protected] adresini msn olarak kullanabilirsiniz.Mail atmayın cunku bu adresi sadece msn oalrak kullanıyorum.[signature][hline]Korku Kızgınlığı Kızgınlık Nefreti Nefrette Acıyı Getirir...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...