Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

saat 02 kanal d de scanner 2 diye film var

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

nasıl malkoçoğlu türevi yahu? malkoçoğlu'nda gauss rifle mı vardı? bir benzetme yapacaksak da azıcık hesaplı yapalım.. :)[hline]arcane, the başdöndürücü 12 June 2003 01:07 tarihinde demiş ki:
kafayı arkama çevirince bana sarılmış varlığın çok tatlı bi kız olduğunu gördüm
sonra bir baktım kız önüme geçti çat diye
meğer amacı başkaymış
Sosyal ağlarda paylaş

ben malkoçoğlu ve türevlerini de beğenirim ayrıca, her şekilde üste çıkıyorum yani zeytinyağı misali.. :)[hline]arcane, the başdöndürücü 12 June 2003 01:07 tarihinde demiş ki:
kafayı arkama çevirince bana sarılmış varlığın çok tatlı bi kız olduğunu gördüm
sonra bir baktım kız önüme geçti çat diye
meğer amacı başkaymış
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl aynı konu? terminator serisini konusunu benzeteceğin bir tek sinema filmi gösterebilir misin? :) (cyborg gibi taklit tv filmleri bir kenara)[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
abi soluyorum ya reha muhtar mehmet ali birand bide bizim bakkalın mixi senin sesin sam
Sosyal ağlarda paylaş

e starcraft'la half-life da birbirine benziyor o zaman. hatta gladiator de terminator'e benziyor. haa bir de predator'ü unutuyorsun.. :)

son dediğin bir bakıma doğru ama her tor'le biten film boş değildir, onu demek istiyorum..[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
abi soluyorum ya reha muhtar mehmet ali birand bide bizim bakkalın mixi senin sesin sam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...