Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Barcelona vs Chelsea

Jkidd

Öne çıkan mesajlar

Dev maç bu gece. Bu turu atlayan hangi takım olursa olsun kupayı kaldırır bence. Tur için favorim Chelsea .Zor gol yiyorlar zaten yenilmiyorlar ama Barcelona da çok formda özellikle Deco. Zevkli çekişmeli kaliteli bir maç bizi bekliyor. Şimdiden heyecan bastı ...[signature][hline]Undeadler ölmez vatan bölünmez
Sosyal ağlarda paylaş

mükemmel maç olucak. ancak şunu unutmamak lazım. maç nou campta (sanırım :D ) ve nou camp dünyanın en geniş sahalarından biri. genelde barcelonaya karşı defansif anlayışta sahaya çıktığınızda bu genişlik yüzünden sorun yaşayabiliyorsunuz. chelseanin çokta zor gol yiyeceğini düşünmüyorum o yüzden.

iyi seyirler hepimize :D bira ve cipsleri hazırlayın.[signature][hline] MSN : [email protected]
--
CoH: Hüsamettin Invul Tanker LvL 30 En üst düzey Türk tanker
--
Saeros, 18 Şubat 2005 07:52 tarihinde demiş ki:
bu kadar mı asosyalsiniz, bu kadar mı ilgiye açsınız yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün yorum yapılamayacak tek maç varsa o da bu maç ve gidip banko barça diyosunuz.
yahu karşısındaki takım oynadığı her 3 maçın sadece 1'inde gol yiyen çelsi. ayrıca gol atmakta da fazla zorlanmayan bir çelsi. hele robben'in sakatlığı geçtiyse ki bilmiyorum geçti mi. ben çelsi'yi daha şanslı görürüm bu maçta.[signature][hline]Old loves they die hard
Old lies they die harder...
Sosyal ağlarda paylaş

2-2 maç tahminim[signature][hline]Saeros, 16 Ocak 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
otobüste kıza aşık olunmaz. otobüste kıza karşı hormonlar azar.
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
karakedi, 14 Ocak 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
merak etme türkiyede sevişme teklifini reddeden erkek pek bulunmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...