Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tribes - Vengeance

Creel

Öne çıkan mesajlar

Bu oyun kadar beni illet eden bi oyun yoktur heralde oysaki cok severdim tribes serisini..
hayir bayada ilerledigim bi oyun ama illet ettim sinirle sildim yane.. bi bölümde princesle oynuoz fenixin ikinci komutani danyal-san bilgisayari hacklicem die sizi bir saat uydu antenlerini korumaniz gerektigi konusunda uyarip durdugu su bölüm yani ne ettimse olmadi havayi patlatiosun tank gelio tanklari yiyosun tepenin birinden bi dene heay gearli hip.. patlatio antenlerden birini katil olmaktan döndüm o derece yani..
assassinle oynanan bölümler cok zevkli juliada idare ederde.. su yukarda anlattigim bölüm tüm sabrimi tasirdi :)
bitirebilen varmi bu oyunu son introsunu merak ettim (hile kullanmam normalde ama sirf son introsunu merak ettigim icin hile kullanip bitirmeyi bile düsündüm yane..) bitirip izleyen varsa minik bi özet gecermi (assasini kimin tuttugu filan anlasiliomu gibi detaylarida anlatabilirseniz:P)[signature][hline]
Creed Demastikus Captain of the Apocalypse Class Battleship Vampire
"Who wants to live forever?"
"Angel: Well, personally, I kind of want to slay the dragon. Let's get to work."
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
tribes - vengeance demo 2 oynadım
oyunun ilk başından direk aksiyona dalıyorduk, bir sürü düşmanla tek başıma çatışıyordum.
dedim "zaten bilmemkaç yüz canımız var, oyunun ortasından alıntıdır, zor olması doğaldır" felan.

oyun ilgimi çekti fullunu buldum aldım oynamaya başladım
(kurulum aşaması zaten işkence gibi sürdü)
oyunun başındaki training bile niye bu kadar zor olur anlamam

bir yandan uçmaya çalışıyorsun bir yandan uçanları yakalamaya çalışıyorsun.
adamlar çok feci dodge ediyor, ama autoaim'leri varmış gibi -gizlensen de- seni vuruyorlar.
üstüne bir de ateş ettiğin kurşunların sana geri sekmesi birleşince,
combatlar çekilmez oluyor.

easy'de oynuyorum hadi ilk trainingi zar zor geçtim.
o kadar asker öldürdüm ama tribal'lar beni sadece esir etmiş öldürmemiş, bir de üstüne çin işkencesi yaptırdılar. yok oraya zıpla yok buraya git yok şunu yap vs..
bir yerde onlarca yaratık üstüne çullanıyor, orayı alel acele geçtim, sonda bir tünele giricez, o delikten bir türlü geçemedim, çıldırcam. bir yandan jetpackle uğraşıyorum bir yandan yaratıklardan kaçma derdindeyim, deliğe epey uğraşlar sonucunda girdim ki, küçük bir delik de değildi :)
Ondan sonra da direk kırmızı düşmanlar dalmaya başladı, 3 vuruşta mefta oldum, dedim "yeter"
direk exit yaptım çıktım.

öeh bu ne biçim oyundur ya. combat zor, uçmak zor, ilerlemek zor, görevler zor.. kontroller bile saçma sapan bişi.

jetpack koymuşlar 1 saniyede bitiyor, 2 metre yukarı çıkamıyorum, sürekli durup recharge olmasını bekliyorum sonra devam ediyorum. combat sırasında yukarı uçmam gerekince tabii babayı yiyorum

acaba diyorum ben bir yerde yanlış mı yapıyorum?
hiç bu kadar zor oynanılan bir oyun görmedim çünkü..[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...