Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

scrubs

b1vRiP

Öne çıkan mesajlar

kötü bi bölümdü bence, tabii scrubs a göre kötü ki bu da iyi olduğu anlamına gelir.

tek noktada yarıldım ki o nokta feci yardı koltuktan düşüodum
todd.. bitirdi olayı :D
janitor ın ilk kez direk saldırdığını gördüm bu bölümde.adam hastanenin darth vader ı .

eski bölüm baya, ancak izlememişim daha önce.noobie nin cox ın eski eşiyle yattığını bilmiodum bombaymış..[signature][hline]Spyro, 02 Ağustos 2004 15:21 tarihinde demiş ki:
Walla biz ascra ile her daim kırıntı ve chocolate'a takılıyoruz, yıkılıyoruz...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 05 Ağustos 2004 21:51 tarihinde demiş ki:
janitor ın ilk kez direk saldırdığını gördüm bu bölümde.adam hastanenin darth vader ı .

noobie

1.noobie değil newbie :) kıh kıh (biliyorum bildiğini harbiden anlamyan arkadaşlar varsa çaktırmadan çaktırıyorum)(lan ne dediM?)
2.süfer tespit :)[signature][hline]a.k.a. Duxus
---------
Seni yeteri kadar hatırlayamadık, ama unutmayacağız ruhun şâd olsun, Huysuz İhtiyar..
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm, o şarkıyı ararken (Overkill)
Scrubs - 2x1 My Overkill diye bir bölüm buldum, bu akşamki bölüm yani.
Böylece tescillenmiş oldu.

Çok güzel bir bölümdü de o Todd ne öyle ya!
"Yes, yes, no, yes, and.. Yes if I've been drinking."[signature][hline]DoGMeaT, 02 Ağustos 2004 15:43 tarihinde, icq'da demiş ki:
ben aramam öle, paticik benim eniştemin bikere, istesem hepnizi banlarım. yaaa!
Sosyal ağlarda paylaş

J.d ve elliot kilo almis, turk un dudaginin üstünde ben çikmis, cox in saçlari kabarmis, laverne zayiflamis saç seklini degistirmis. Bi tek janitor ayni kalmis. Alisamadim henüz.

Bu arada benim favorim avukat ted. :)
edit:typo[signature][hline]Even a Jedi could LD.

[Bu mesaj Enginar tarafından 06 Ağustos 2004 15:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Enginar, 06 Ağustos 2004 15:58 tarihinde demiş ki:
J.d ve elliot kilo almis, turk un dudaginin üstünde ben çikmis, cox in saçlari kabarmis, laverne zayiflamis saç seklini degistirmis. Bi tek janitor ayni kalmis. Alisamadim henüz.

Bu arada benim favorim avukat ted. :)
edit:typo

bana sanki turk u degistirmisler gibi geldi.[signature][hline]-Oh my God,I found a penny.
-You bastard.
Cicio Bor-Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

evet o 1. sezonun son bölümüydü bunlar 2. sezon...

amarıkada glb.. dördüncü sezonu serettiler bu sene yada 3. serettıler dort baslıcak emın degılım[signature][hline]a.k.a. Duxus
---------
Koşuuun, uçurum var; koşun laaan uçurumaaa...
---------
Seni yeteri kadar hatırlayamadık, ama unutmayacağız ruhun şâd olsun, Huysuz İhtiyar..
Sosyal ağlarda paylaş

Aa, adilere bak bir de "çıkar çıkmaz koyarız biz dl, siz merak etmeyin!" diye hava atıyorlar, biz de yiyoruz.

Sağolasın, öğrenmiş olduk :)[signature][hline]DoGMeaT, 02 Ağustos 2004 15:43 tarihinde, icq'da demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Tahmin ettim zaten, daha hepsi tamamlanmamış, 1 sezon bitmeden de yayınlamıyorlar diye biliyorum.[signature][hline]DoGMeaT, 02 Ağustos 2004 15:43 tarihinde, icq'da demiş ki:

[Bu mesaj Eraq tarafından 08 Ağustos 2004 01:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...