Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knight OnLine Dersleri...

Lonely

Öne çıkan mesajlar

Bi kaç fazlalık var tabi lamia dan her türlü item çıkıyor kekuri ring champion dan da çıkıyor[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ; de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

valla elinize sağlık yeni başlıycam daha clienti indiriyorum.
server için ares sanırım doru karar.yani topicleri incelediimde öle diyolar..
fakat ırklar hakkında biraz bilgiye ihtiyacım var.savaşçı veya buyucu şunu yapar diip geçmeyin o kadarını biliyoruzda biraz ayrıntıya inerek anlatırsanız çok ii olur.. devamını bekliyorum..
şimdidien teşekkürler..[signature][hline]Come with me my friend, come and see the end..
www.myuo.org
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lord_Unholy, 09 Şubat 2005 17:14 tarihinde demiş ki:
ya artık noobluk aşamasını geçmekte olan elemanlarada cz dersleri verin be kardeşim ölüp duruyoruz

bence hangi sınıf olnursa olunsun lvl 60 dan önce CZ ye gidlmemeli.[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :BuRiAL_TR
CLaN :TnT
LvL :6x Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dwinz, 17 Şubat 2005 18:10 tarihinde demiş ki:
valla elinize sağlık yeni başlıycam daha clienti indiriyorum.
server için ares sanırım doru karar.yani topicleri incelediimde öle diyolar..
fakat ırklar hakkında biraz bilgiye ihtiyacım var.savaşçı veya buyucu şunu yapar diip geçmeyin o kadarını biliyoruzda biraz ayrıntıya inerek anlatırsanız çok ii olur.. devamını bekliyorum..
şimdidien teşekkürler..

Ares iyi bir seçim.Aresin en çok np sahibi clanı orc dur.Ama humnlarda çok sağlam oyuncular var.Sınıf olarak bence sırayla 4 sınıftanda char aç ve dene derim çünkü her sınıfın kendine ait özellikleri var en azından 4 sınıfıda lvl 30 a kadar kas ve dene en fazla 12 saatini alır 4 ünü 30 yapmak.Yardım almaktan çekinme.Tabiki bizim yüzsüz bir kaç türk gibi bana item wer para wer şeklinde değil lvl atlamak içn yardım iste.Başarılar bu oyunu seveceksin:-)[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :BuRiAL_TR
CLaN :TnT
LvL :6x Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...