Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knight OnLine Dersleri...

Lonely

Öne çıkan mesajlar

said:
Buzkirpisi, 21 Aralık 2004 17:05 tarihinde demiş ki:
Delidir de.
Fatihcimin üstüne daha fazla gitmeyelim :D adam düzeltemedi zaten :-p eheh.

Hebele hübele zorttiri zurtzurt.. bürülübürülürü..

Açılın yoldan napolyon geliyor josephine hunimi getir düttürüdüttt..

Ne kekuri ring miş. Bi yannış yazdık düzeltemiozda rezil ettiniz beni aleme.

Vatman geliyor açılın yoldan diriling dirilknngk

[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
El Morad (Bildiğin insan işte)
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 21 Aralık 2004 18:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

elinize sağlık iyi olmuş açıklamalar :)
bu arada bende baya baya kasma sonucu 2 kekuri ring çıkardım bi roque için baya iyi gibi geldi :)
+16 dex
+30 res flame
+30 res glacier
+30 res lightining
bide bu kekurilerden kuşak (kekuri belt) çıkıyor diye duydum doğrumudur acaba? ve doğruysa özelliği nedir o kuşağın?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Zamanında neler yazıyormuşum ya üşenmeyip. Yaşlandık anasını satim. Yapamıyoz artık :(
[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.
Level 40-44 arası olanlar level 45 olmadan, moradon'da ilah, piana/breth'te kral, eslant'ta ezik, cz'de ölüdür..
[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 09 Şubat 2005 13:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yaw saolasin bizi aydinlattigin icin yazmaya devam edersen güzel olur.Birde fatihcim bu goblin ve kecoonlarin Büyüklerinin yerlerini ve ne tarafta oldugunu sölersen cok sevinirim ben cünkü goblin bouncher ve 40 görevindeki goblinden baska büyük goblin görmedim kecoonlardada öle morodondaki bosdan sora baska kecoon görmedim cz de nerde bunlar bi sölersen sevinirim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...