Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cafer Aydın'ın açıklamaları..

uncla

Öne çıkan mesajlar

ismet tesvik primi aldım dedi ama ankaragucu forması altında aldıgını demedi. yılmazda cafer eger oyle soyluyorsa kendine göre dogrudur dedi. bide takım eger 3 buyuklerden birini yendiyse eger tabiki prim verilecek her galibiyette prim olur 3 büyükleri yendiginde ise extra prim verilir. cafer denen adi adamın dediklerinin hiçbirine inanmıyorum. yakında kesinlikle onun ve şarlatan telegolcülerin balonu patlicaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

mave demiş ankaragücü 2001 sezonunda gs'yi yenip,fb şampiyonluığunda rol oynadı.aynı kişiye soruyorum o sezonki ankaragücü-fb maçı kaç kaç bitti ? 2-0 aldı ankaragücü..[signature][hline]Lucas | Indinolla

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

Onu ben demiyorum , gazete yazıyor.

Ayrıca şu an itibarı iLe TFF ersun efendi hakkında soruşturma açmıştır.[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 21 Şubat 2005 15:20 tarihinde demiş ki:
caferin hic bir lafini kaale almam sahsen. Ankaragucune cok buyuk sempatim yoktur acikcasi, ama Turkiye Futbol Liginin orturmus takimlarindandir ve sayginligi vardir. Cafer zaten yakismiyordu o takima, bu belgeler falan hep sunuluyorda hep sanki dusurmek istedikleri adamlara yapiyorlar gibi ya. Cok adaletsiz bir ulkede yasiyoruz. Senol Gunesi bende cok sevmiyordum Milli Takimin basindayken ama indirmek icin her halti yapmislardi, benzer olaylar simdi E.Y in basina geliyor. Komik olaylar ya.

Bu arada kobe, kacinci oldu artik yahu, yani bir anlam cikar bi insan israrla banlaniyorsa bunun altinda bir mesaj, bir anlam vardir.

agzına saglık :tup:
Sosyal ağlarda paylaş

Aziz Baba vermiş 500 bin doları anladığım kadar...
helal olsun :D
ezeriz[signature][hline]icraatlerimin hepsi suistimal edilip ihtilal başlatılırsa istila talebi olmaz ancak iticat talebeleri kabulumüz içtimaya hazır olunuz iştiradeyim ben iftiraya kapılana istinaden ihtiyarladım ben ve kalbim ihtiyacınızın yüzde yüzünü karşılar savaşta cephe kelimesi kesmekte kıspet kenefini engeller bu nispet olacak hepinize ferinizi kenefinize dikecek eleyecek hepinize gösterecek tersten buraları mesken tuttuk sen uyurken cismen tersten geldik geçtik bu testten ve yelken açtık uçtuk resmen...

[Bu mesaj Bonjo tarafından 21 Şubat 2005 16:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadar rezillik olamaz.Adam basın toplasıntısında 20 cümle falan kurdu hepsi hatalıydı.Çoğunda kekeledi,kelimeler birbirine karıştı,lafların sonunu getiremedi vs vs.Bu adam Milli Takıma YA-KIŞ-MI-YOR[signature][hline] İki şey sonsuzdur,insanoğlunun aptalığı ve evren.Fakat ikincisinden o kadar emin değilim...
Albert Einstein
Sosyal ağlarda paylaş

fizban akıl var mantık var galatasarayı yenmesi için teşvik primini beşiktaş mı vericek şampiyonluk şansı olmamasına rağmen, tabiki fener verdi

edit: he bu arada sende olayın mantıksızlığını göstermek amacıyla söylediysen tamam o zaman sazanladım :)

[signature][hline]ama kopuktu kopuktu zincir olduramadım......

[Bu mesaj -Mandrake- tarafından 21 Şubat 2005 22:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

cnn türk'te tartışılıyor şu an teşvik primi, ersun falan filan. bir amcam fb'nin tff tarafından küme düşürülmesi gündeme gelmeli falan dedi de yuh dedim. bir kere zaten aziz yıldırım illa birşeyler yapar engeller. ayrıca fener olmazsa bu ligde, ligin keyfi çıkmaz.

şimdi de kim verdiyse küme düşürülmeli dedi. artık 1. ligde takım kalmaz herhalde.

bu arada ersun efendi 70 milyar alıyormuş aylık olarak. adam harbi sağlam iş bulmuş..
Sosyal ağlarda paylaş

ATV haberde TFF başkanı Bıçakçı vardı. Teşvik primini şike sayacakLarını ve gerekirse veren ve aLan kLubü küme düşerecekLerini söyLedi. BakaLım görücez[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

eğer böyle birşey varsa aynı sezon,bu şike iddiasının olduğu sezon,aynı ankaragücü fb'yide yendi,fb'lilerde şikayetçi olacaktır gs'nin teşvik primi verdiğine dair.[signature][hline]Lucas

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lucas1, 21 Şubat 2005 13:29 tarihinde demiş ki:
mave demiş ankaragücü 2001 sezonunda gs'yi yenip,fb şampiyonluığunda rol oynadı.aynı kişiye soruyorum o sezonki ankaragücü-fb maçı kaç kaç bitti ? 2-0 aldı ankaragücü..
iyide hem fb vermistir almıstır ankara, hem gs vermistir onuda almistir :D ayrıca bu bahane olmamalı gs iyi oynasaydı yenseydi ankaragucunu bunlar bahane olmamalı (gs liyim bu arada) hem bu olayın yalan oldugunu dusunmuyorum yonetici bile soyluyor, prim olsa en iyi yonetici bilir ayrıca para canta icinde gelmis biraz iyi dinleyin....[signature][hline]herşeyin başı sağlık
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler bu arada gülüyoruz, kızıyoruz v.s ama şu 2006 altı geldiginde hepimiz ah ulan dicez biz niye yokuz giden takımlara bakıp kafalarımızı duvara vurucaz belkide. Şike yapmış, vergi kaçırmış ona bakmıyorum umrumda bile değil ama adam milli takıma yakışmıyor, o elbise ona çok ama çok büyük geldi okadar büyük 1 organizasyonda olamamız çok kötü gülüceksiniz belki ama icim acıyor, adam trip yapmaya gelmiş milli takımın başına töbe yaaaaa..... Türk Milli Takımı bu ya borumu :([signature][hline]herşeyin başı sağlık
Sosyal ağlarda paylaş

Neden böle düşünüyorsun bukadar basitmi bu işler lütfen biraz olgun düşünün dediğin gibi olsa adamın anasını ağlatırlar yalan haber yüzünden, tazminat davasını düşünebiliyormusun bu arada şikenin belgesi olmaz bunuda unutmayın ancak bu örnekte oldugu gibi toplu itiraflarda inandırıcılığı olabilir ki bu olayda da aynen bu şekilde olmuştur.(itirafcılardan 1 tanesi 10 senelik mali işler sorumlusu)[signature][hline]herşeyin başı sağlık

[Bu mesaj vimpir tarafından 22 Şubat 2005 15:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...