Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cafer Aydın'ın açıklamaları..

uncla

Öne çıkan mesajlar

şu an telegol'de yayınlanıyor e.yanal'ın ne olduğunu anlatıyor doğruysa tabi adam silahıyla çıkarıp vuracaktım diyor oha.
ersun yanal teşvik primini alıp evinde dağıtmış parayı.[signature][hline]jan d.

[Bu mesaj uncla tarafından 21 Şubat 2005 00:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

olur böle şeyler teşvik primi kadar doğal birşey yok.[signature][hline]icraatlerimin hepsi suistimal edilip ihtilal başlatılırsa istila talebi olmaz ancak iticat talebeleri kabulumüz içtimaya hazır olunuz iştiradeyim ben iftiraya kapılana istinaden ihtiyarladım ben ve kalbim ihtiyacınızın yüzde yüzünü karşılar savaşta cephe kelimesi kesmekte kıspet kenefini engeller bu nispet olacak hepinize ferinizi kenefinize dikecek eleyecek hepinize gösterecek tersten buraları mesken tuttuk sen uyurken cismen tersten geldik geçtik bu testten ve yelken açtık uçtuk resmen...
Sosyal ağlarda paylaş

ama levent bıçakçı ne diyecek onu merak ediyorum...tükürdüğünü yalayacakmı bakalım.[signature][hline]icraatlerimin hepsi suistimal edilip ihtilal başlatılırsa istila talebi olmaz ancak iticat talebeleri kabulumüz içtimaya hazır olunuz iştiradeyim ben iftiraya kapılana istinaden ihtiyarladım ben ve kalbim ihtiyacınızın yüzde yüzünü karşılar savaşta cephe kelimesi kesmekte kıspet kenefini engeller bu nispet olacak hepinize ferinizi kenefinize dikecek eleyecek hepinize gösterecek tersten buraları mesken tuttuk sen uyurken cismen tersten geldik geçtik bu testten ve yelken açtık uçtuk resmen...
Sosyal ağlarda paylaş

ersun yanalın yarın "neden telefonla bağlanmadınız" sorusuna yanıtı

"sabah erken uçağım vardı erken uyumuştum. olaylardan sabah haberim oldu."[signature][hline] MSN : [email protected]
--
CoH: Hüsamettin Invul Tanker LvL 28 En üst düzey Türk tanker
--
Dwinz, 15 Şubat 2005 19:38 tarihinde demiş ki:
sadistmisiniz , egoistmisiniz be höyt.!
Sosyal ağlarda paylaş

STAR TVde dün gece yayınlanan programda, 13 Mayıs 2001de Ankaragücünün Galatasarayı 2-1 mağlup edip Fenerbahçeye şampiyonluk yolunu açtığı maçta forma giyen Cafer, Yanalın kendi evinde topçu başına 10-12 bin dolar verdiğini iddia etti

Telegol, gündemi sarsacak bir bomba daha patlattı

500 BİN $ ÖDENDİ!

STAR TVde dün gece yayınlanan Telegol programı, futbolda deprem yaratacak. 2000-2001 sezonunda ligdeki teşvik olaylarının ekrana getirildiğı programda, 13 Mayıs 2001de İstanbulda oynanan Galatasaray-Ankaragücü maçını 2-1 kazanan Sarı-Lacivertli oyunculara ve kulüp personeline toplam 500 bin dolar teşvik primi dağıtıldığı iddia edildi.

KİMSE İNKAR ETMEZ

O dönemde A.Gücü formasını giyen futbolcu Cafer, Galatasaray maçından sonra para geldi. Futbolculara dağıtıldı. Hatta hocamız Ersun Yanal teşvik primini vermek için beni evine çağırdı. Adam başı 10-12 bin dolar civarında para alındı. Yanal, para için her şeyi yapar. Hiç kimse alınan bu paraları inkar edemez dedi.

GARSON DA ALDI

SÖZ konusu maçta forma giyen Yılmaz ve İsmet de Galatasarayı yendikleri 90 dakika sonrası kulübe teşvik primi geldiğini ve paranın futbolculara dağıtıldığını ifade ettiler. Kulübün çaycısı ve garsonu da futbolcular gibi kendilerine de o maç sonrası prim adı altında para verildiğini STAR TV ekranlarında dile getirdiler.

FENERE YOLU AÇTI

2000-01 sezonunun 30. haftasında G.Saray 67, Fener 64 puandaydı. 31. hafta Fener, G.Sarayı yenince puanlar eşitlendi. 32. haftada Sami Yendeki teşvik iddiası olan maçta Ankaragücü, Galatasarayı 2-1 yenince Fener 3 puan öne geçmiş, 2 hafta sonra şampiyon olmuştu. Aynı A.Gücü 28. haftada Feneri de 2-1 yenmişti.

Hem gizli kayıt hem de şantaj!

TELEGOLDE Ersun Yanal ile ilgili olarak yayınlanan dosyalardan birinde ise eşi Şenay Hanımın Ankaragücü yöneticileri Levent Doğan, Aziz Köklü ve Kulüp Müdürü Aslan Gürsoy ile yaptığı konuşmaların gizlice alınan ses kayıtlarıydı. O dönemde, Ankaragücü ile Gençlerbirliği kulüpleri, Yanal yüzünden mahkemelik olduğu için, Şenay Hanım her üç idareci ile yaptığı konuşmalarında kocasının sözleşmesinde tahrifat yaptıklarını itiraf ettiriyor ve bunu gizlice kayda alıyordu. Bu bantlar daha sonra açılan mahkemeye delil olarak sunulmasına rağmen, Ersun Yanal davayı kaybetmişti.

Milli çalıştırıcı vergi kaçırmış

MİLLİ Takım Teknik Direktörü ile ilgili olarak Telegolde gündeme gelen dosyalardan biri de Ersun Yanalın vergi kaçırdığı şeklindeki iddialardan oluşuyordu. Yanalın, 2001-2002 futbol sezonu için Ankaragücü Kulübü ile yıllık 750 bin dolar karşılığı sözleşme yapmasına rağmen, vergi dairesine, aylık maaş olarak 1 milyar lira aldığını beyan ettiği, belgeleriyle ortaya konuldu. Başkent ekibinde görev yapan yöneticilerin ağzından da Ersun Yanal ile seneliği 750 bin dolara anlaşma yapıldığı ekrana getirildi. Böylece Milli Takım hocasının vergi kaçırdığı belgelenmiş oldu.[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü

[Bu mesaj Mave tarafından 21 Şubat 2005 09:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ankaragucu o sene kimseye yol açmadı. hem feneri hem galatasarayı hem beşiktaşı hemde trabzonu yendi aynı sezonda. kimse bi tane serefsiz yuzunden ankaragucu camiasına camur atmasın. butun turkiye ozelliklede ankaragucluler bilirler caferin ne terbiyesiz adam oldugunu gorun yakında bununda altında cıkar mutlaka. adam akşam tvde konuşuyo. bi diyo yok elden dagıttı yok evde dagıttı yok bankaya yatırıldı. ne dedigini bilmiyo. caferin balonuda patlar yakında kimse merak etmesin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
crocodile, 21 Şubat 2005 11:05 tarihinde demiş ki:
ankaragucu o sene kimseye yol açmadı. hem feneri hem galatasarayı hem beşiktaşı hemde trabzonu yendi aynı sezonda. kimse bi tane serefsiz yuzunden ankaragucu camiasına camur atmasın. butun turkiye ozelliklede ankaragucluler bilirler caferin ne terbiyesiz adam oldugunu gorun yakında bununda altında cıkar mutlaka. adam akşam tvde konuşuyo. bi diyo yok elden dagıttı yok evde dagıttı yok bankaya yatırıldı. ne dedigini bilmiyo. caferin balonuda patlar yakında kimse merak etmesin.

:tup: :tup:[signature][hline] yol kenarındaki
yağmur mazgallarını
kumbara sanıp
harçlığımı atardım
bu yüzden en çok
denizden alacaklıyım.

Sosyal ağlarda paylaş

yazıyı iyi okumadınız herhaLde , Cafer dışında paranın dağıtıLdığını söyLeyenLer de var ; buyrun bir daha okuyun

SÖZ konusu maçta forma giyen Yılmaz ve İsmet de Galatasarayı yendikleri 90 dakika sonrası kulübe teşvik primi geldiğini ve paranın futbolculara dağıtıldığını ifade ettiler. Kulübün çaycısı ve garsonu da futbolcular gibi kendilerine de o maç sonrası prim adı altında para verildiğini STAR TV ekranlarında dile getirdiler.[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

ya böyle teşvik primi gibi olayları bütün takımlar yapıyo geçmişte de çok olmuştur.. 8-0 lık ankargücü maçı filan.. tabi ben o dönemleri çok iyi hatırlamıyorum, duyduğum, araştırdığım için söylüyorum.. ama futbolu takip edenler özellikle cafer'in nası bi kişilik olduğunu biliyodur..[signature][hline] yol kenarındaki
yağmur mazgallarını
kumbara sanıp
harçlığımı atardım
bu yüzden en çok
denizden alacaklıyım.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
tunch, 21 Şubat 2005 02:35 tarihinde demiş ki:
ersun yanalın yarın "neden telefonla bağlanmadınız" sorusuna yanıtı

"sabah erken uçağım vardı erken uyumuştum. olaylardan sabah haberim oldu."
komikki ne komik ama lehine 1 haber olsa hemen kalkardı uykudan illa birileri haber verirdi abi ac tv senin hakkında konusuyorlar v.s diye[signature][hline]herşeyin başı sağlık
Sosyal ağlarda paylaş

said:
crocodile, 21 Şubat 2005 11:05 tarihinde demiş ki:
sanırım izlemedin, sanırım okumadında neyse bunu 4 kişi söylüyor + 1 yönetici 5 kişidemi serefsiz, pislik yoksa bunu kabul eden teknik drektörmü ankara o sene 4 büyükleri yendi ama bence 4 büyüklerdende aldı para aslında tesfik primi okadarda kotu birsey degil gs iyi oynasaydı yenseydi ankaragucunu ama yanalın nasıl 1 adam oldugu belli oldu artık[signature][hline]herşeyin başı sağlık
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...