Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İçimdeki deniz...

P_O_T_D_C

Öne çıkan mesajlar

Ödüllü İspanyol yönetmen Alejandro Amenábar, gerçek bir hayat hikayesinden uyarladığı ;İçimdeki Denizde, ötanazi isteyen yatalak bir denizciyi anlatıyor. Film, 2 dalda Oscar adayı...

Çok etkileyici bi film.. Biraz iç karartıo ama bazı şeylere farklı bi bakış açısı getirmiş.. Çok güzeldi. Gitmeyenlere tavsiye ederim..

[Bu mesaj P_O_T_D_C tarafından 20 Şubat 2005 17:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

başrol oyuncusunun sinema sektöründeki ticari hırsa ve açgözlülüğe kızdığı için üç yıl oyunculuktan uzak durduğunu, ve garsonluk, striptizlik gibi işlerde çalıştığını okumuştum. bu filmde oynamayı da yönetmene saygı duyduğu için kabul etmiş[signature][hline]acı çekenler ile acı çektirenler aynıdır

[Bu mesaj faint tarafından 22 Şubat 2005 18:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçekten mükemmel bi film... Hele adamın siyanürü içtii sahne çok güseldi... Bide bi sahneyi gerçekten çok sevdim adam kendini uçarken hayal edio. Ağaçların arasından hızlı hızlı geçerken sanki uçan senmişsin gb bi izlenim verio orası çok hoşuma gitmişti...[signature][hline].... LeviathaN ....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
P_O_T_D_C, 23 Şubat 2005 12:21 tarihinde demiş ki:
Gerçekten mükemmel bi film... Hele adamın siyanürü içtii sahne çok güseldi... Bide bi sahneyi gerçekten çok sevdim adam kendini uçarken hayal edio. Ağaçların arasından hızlı hızlı geçerken sanki uçan senmişsin gb bi izlenim verio orası çok hoşuma gitmişti...

spoiler kardeşim spoiler...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eldar, 23 Şubat 2005 17:19 tarihinde demiş ki:
said:
P_O_T_D_C, 23 Şubat 2005 12:21 tarihinde demiş ki:
Gerçekten mükemmel bi film... Hele adamın siyanürü içtii sahne çok güseldi... Bide bi sahneyi gerçekten çok sevdim adam kendini uçarken hayal edio. Ağaçların arasından hızlı hızlı geçerken sanki uçan senmişsin gb bi izlenim verio orası çok hoşuma gitmişti...

spoiler kardeşim spoiler...

Filmi izlemeyenlere burda yazdıım hiç bişey etki etmez... Bnm bu sahneleri sölemem filmi batırmıo mrk etme...[signature][hline].... LeviathaN ....
Sosyal ağlarda paylaş

tartışmayı fazla uzatmak istemiyorum ama sen filmin hikayesindeki bir parçayı açık etmişsin,bu parçanın önemli olup olmadığına da benim yerime karar veremezsin.Yıldız Savaşları üçlemesini izlememiş birine darth vader babasıymış dersen bu da filmin ufak bir bölümünü söylemek olur ama pek hoş olmaz.
Spoiler hedesini kullanırsan veya daha duyarlı olursan böyle bir tarışmaya gerek kalmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...