Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Olay buymuş. YahooLaunch. Legal müzik!!!

horacegoesskiing

Öne çıkan mesajlar

hocu baalantısı iyi olan amcalar yahoo launch yapsın derim. bitratei düşük gerçi ama istediiniz tarzlarda legal müzik dinliyosunuz hoca. düşün ardarda, marcus miller, pat metheny, aphex twin, king crimson,dream theater, john coltrane çaldı bnaa. acaip bi olay. skip edebiliyosunuz, pause edebiliyosunz. yaaani türkiyeye paralı hizmet verdikleri anda da upgrade edicem o derece. süpper. MEGA! hayır canım sıkkın diyosun gaz müzik çalıyo sadece, çalışıyorum diyosun smooth jazz çalıyo filan. hastası oldum.[signature][hline]o neydi be..
Sosyal ağlarda paylaş

hadi bakalım. bilmiyorum ben satıldım şu an abi yahoolaunch'a.

abi herşey var ya, björk dinliyom şu an. biraz önce goldfrapp dinledim..

hatta..

Otis Rush
Midnight Special

Rage Against The Machine
Born Of A Broken Man

Muddy Waters
Mean Red Spider

Judas Priest
Dying To Meet You

Chick Corea
Prelude #4, Opus 11

Coldplay
God Put A Smile Upon Your Face

Fleetwood Mac
Sara

Louis Armstrong
Duke's Place

Phil Collins
Sussudio

Stevie Ray Vaughan
Blues At Sunrise (Live)

R.E.M.
Pale Blue Eyes

The Verve
Sonnet

Massive Attack
Risingson

Brad Mehldau
Anything Goes

Van Halen
Drop Dead Legs

yani bilmiyorum. ayda üç dolara sen bana yapabiliceksen bunu hakkaten buyur. ayrıca bi de bunun legal olması gibi bi durum var. içim rahat yani..[signature][hline]I will live forever! Or die trying...
Sosyal ağlarda paylaş

elimin altında IKSV nin cd arşivi olucak hazirandan sonra merak etme, hayatta duymadığın gruplar bile çalarım sana,
şaka bir yana benim de muzdarip olduğum bir dertti bu, winamp anlamıyo ruh halinden =)
o yüzden yazın arşivi eve getirince minik bi program kodlamayı düşünüyorum minik bi tarz şeçeneği koyupğ o tarzdaki şeylerden random çalsın bana
Sosyal ağlarda paylaş

sayın ehe güzel abisi, birincisi bu legal. daha çok hoşuma gidiyo. rahatsızlık duyuyodum zaten öbür türlü. ikincisi hiç beklemediim aklıma gelmemiş şeyler de çalıyo benim gibi insanların tavsiyelerine dayanarak. gün geçtikçe daha tutarlı oluyo. harddisk cd md derdi yok. başka bilgisayardan da yine beendiim müzzükler dinneyebiliyom. fakat benim için en cazip özelliği legal olması açıkçası.[signature][hline]I will live forever! Or die trying...
Sosyal ağlarda paylaş

o dediğin yine masif bi arşivden zor oluyo. kopyalamadan yapmak lazım. malum obsesif insanlarız. herşey kendi klasöründe olcak. gerçi kasar mp3lerin genrelerini dooru yazarsan media folder dan sadece istediğin genreyi seçip shuffle da ettirebilirsin. media player suxxorz demiyosan.[signature][hline]I will live forever! Or die trying...
Sosyal ağlarda paylaş

sadcim oturup bu arşivi ve yazın gelecke olan arşivi düzenlemem bir ömür sürer be canım kardeşim...
hem ben kıl bi herifim, aynı albümden bi şarkıyı mutlu ve gaz zamanlarda diğerini başka zamanda dinlemek istiyorum,
hatta yetmedi her iki durumda da dinlemek isteidğim şarkılar var
Sosyal ağlarda paylaş

bu yahoolaunch'un adresi nerde,
ayrica, oldies istiyorum dedigimde istedigim tarz oldiesleri
veya Türk rock istiyorum dedigimde aslidan öztürke kadar kisileri çaliyor mu bu hede? he?[signature][hline]rollin' rollin' rollin'
Though the streams are swollen
Keep them doggies rollin'
rawhide

Sosyal ağlarda paylaş

çalmıyo para istiyo hiphne şey,
150lerin garage rocklarını da çalmıyo
ama güzle yanı hızlı, bişi
burdan güzel grupları bulp emmek lazım

hoş Depeche mode olmayan radyo istasyonuna kafam girsin. Nerde Tears for fears camouflage filan
teeeeeyeyeyeyeyeyey
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...