Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

King of Queen's

Multani

Öne çıkan mesajlar

Benim favorim: King of Queens
Doug ve Carry adinda bir ciftin yasamlarini konu alan bir Sitcom. Zemin katinda, Evini yanginda kaybetmis olan ve bir bakima bir Cocuktan farki olmayan, Carry'nin babasi yasamakta. Doug IPS (International Parcel Servis) 'de calisan bir Kuriyer. Carry ise Quens'in en ünlü Avukat Bürolarindan biri olan Caplan & Co. 'da, Dünyanin en safdirik Avukati icin Sekreterlik yapiyor.

STARS:
Kevin James as Doug Heffernan (Hitchhhh)
Leah Remini as Carrie Heffernan
Patton Oswalt as Spence Olchin
Jerry Stiller as Arthur Spooner
Nicole Sullivan as Holly
Gary Valentine as Danny Heffernan
Victor Williams as Deacon Palmer
Lou Ferrigno as Lou Ferrigno (Eski versiyon Hulk'i oynayan eleman. Hulk sakalari ile kafa buluyorlar adamla...:))[signature][hline]"These tears we cry
Are falling rain
For all the lies you told us
The hurt, the blame!
And we will weep to be so alone
We are lost
We can never go home"
-Gollum's Song
Sosyal ağlarda paylaş

herhalde queen's diye arattığından bulamadın:

The King of Queens

eskiden severdim ama şimdi nedense bayık geliyor sanırım bunun nedeni hep aynı şeylerin olması.ya yeni komşu gelir ya doug un alışkanlıklarından biri sorun olur ya da carrie hırs yapar...

edit: typo neymiş kelime atlamışım resmen ehueh

[Bu mesaj arcane tarafından 21 Şubat 2005 22:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arkanumon doğru tespit yapmış, ben de birkaç ay düzenli seyrettim ama bir kısırlık var karakterlerde, artık varsa yoksa doug ile carrie üzerine dönüyor ki ikisi de süper derin değil zaten.. :-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...