Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizdede Yüxexes muhabbeti varmı?

Sorj

Öne çıkan mesajlar

ya ben artık kısık sesteki muzikten zevk alamıyorum hoparlorler ufacık bişey ztn benım Wawe ile ana sesi son a vuruyorum pc den hoparlorun sesinide sona bvurunca bass tiz verio winamptede eq den ayarladım baya iyi oldu şu an son ses verince hafif tiz verio bum bum ötmüo fazla
neyse lafı uzatmadan

varmı bu manyaklık sizdede?

annem odayı basıo kıs laynt sesini zevk alamıyorum yaw böle kısık ses dinlemekten ezik ezik :(

[dip not : doğru yeremi açtım konuyu?][signature][hline](_::_____::_) <-> MetallordS Membır
Sosyal ağlarda paylaş

Dogru yeremı actın bende muallakta kaldım fekat sunu dıyıcem

Aynı olay vardı bendede Yuksek seste dınmek ıstıyordum hep en sonunda pcdeki 2 stereo hoparloru camdan asagı attım bır sınırle ve gıttım 5+1 creative ses sistemi ve sounblaster ses kartı aldım 200 mılyon bayıldım ama deydi...

Açıyorum Only for the weak'i coşuyorum, ha arada bi alt komsu sikayete geliyo okadar heeheh[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

yaw ne ezik bu hoparlorler hiç bas yok bişey yok :) bi wufırım olsa daha ne isterim beah bu arada fazla bayılmışsın yaw 5+ 1 + ses kartı icin? yani tuzlu geldi bana bilmiom gerçi pek fyatları

off off delircemm :( benim odada yalıtım var (yok canım daha neler :-P) 5 + 1 alcaz vuracam sesi sona :D[signature][hline](_::_____::_) <-> MetallordS Membır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlaCk_DmC, 18 Şubat 2005 16:51 tarihinde demiş ki:
Açıyorum Only for the weak'i coşuyorum, ha arada bi alt komsu sikayete geliyo okadar heeheh

ben de only for the weak'i salonda plazmaya baglı 7+1 de açtım.
şarkının eşşek gibi kalın baslara sahip oldugunu unutmusum
vitrinlerin camları takla atmaya baslayınca kapattım[signature][hline]thanatos msnden demiş ki: allahsiz cakmaklar
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Delanoresse, 18 Şubat 2005 17:27 tarihinde demiş ki:
evet biz de zenginiz ve kendimden buyuk kolonlari olan sistemde tiesto aciyorum 300 500 300 500, kapilar falan zangirdiyo artik.

Ben daha zenginim ama müstakil evimiz var bahçeli bööle kimse bana karışamıo açıorum kulaklarım pıtırcıklaşana kadar kendimden geçiorum..[signature][hline]Sanırım içmek,
ertesi sabah tekrar hayata dönülebilen ve her gün tekrarlanabilen bir intihar biçimidir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlaCk_DmC, 18 Şubat 2005 16:54 tarihinde demiş ki:
yok ya fazla degıl 140 kaat tuttu Creative 5+1 inspire 5200 modeli. 60 kaatta Creative soundblaster live 5.1 işte.

Değiyo yanlız dehşet ses veriyo.. Basslar desen subwoofer inletiyo odayı

yaw bişi sorucam BlaCk_DmC sana memnunmusun kolonlardan ? bende öle bişi düşünüyomda almayı. aslında eskı güzel hifi sony bı amfi alip onlara pıoneer kolon filan takmayı düşünüyodum ama baya bi tuzlu. Kalitesi iyimi kolonların? Ben bide gitar filan bağlayıp cubase diye bi aranje programı var onu kullanıyorum o yüzdende fazla pahalı olmayan ama kaliteli ses veren kolona ihtiyaç var... :)[signature][hline]70's 80' Glam Rock...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben cok memnunum harika ses alıyorum net bozulmayan.
Basslarda oldukca iyi, Gitar baglama olayı hakkında bılgım yok hıc de denemedım ona bısey dıyemem ama genel olarak gercekten tavsiye ediyorum. Degiyo yani[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben markete gidip gelirken sıkılmamak için evden açıyorum danalar gibi müziği mahalleli ile kafa sallıyoruz ondan sonra şaka bi yana sokaktan geçenlerin tepkileri görmek çok komik oluyor deliler gibi aranıyolar nerden geliyo bu ses diye bu arada market çok yakın değil o sebepten 1 sokak ilerde biraz ses kaybı oluyor ama olsun hayvanlık yapacam ya işte zaten evde birileri varken ancak kulaklıkla dinliyorum benden başkası dayanamıyor o kadar yükses sese şimdilerde kendime bi mp3 player aldım sanırım markete giderken artık onu dinleyecem mahalleliyle iyice papaz olmayalım sora[signature][hline]My Fart Will Go On
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 18 Şubat 2005 16:48 tarihinde demiş ki:
Sizdede Yüxexes muhabbeti varmı?
kimse x'lere laf atmamış? çok şaşırdım..

birşeyler var bu aralar paticikte. tartışmalar, kavgalar göremiyorum.
(alt yazı gömme tartışması hariç)[signature][hline]en ince yerim bileğim..!?!
şakası bile komik.. (kendisini sen düşün)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...