Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Stüdyoda bassçı için çalınması zevkli parçalar

montezaus

Öne çıkan mesajlar

katagori ismi olarak pek iyi durmadı sanırım başlık :P bi bassçı olarak tavsiyelerini alayım dedim, rock çalıyoruz genelde, alternatif, punk, experimental, vs. her hangi bi türü olabilir, born to be wild, are u gonna be my girl gibi nispeten eski, o tarzda parçalar da olabilir

listeyi full rhcp yapmasak iyi olur :P[signature][hline]__and one day.. one day i'm gonna grow wings # # a chemical reaction [ u know where u are ] hysterical and useless [ u know where u are ] hysterical and.. [ u know where u are ]

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

horace +1[signature][hline]Ardeth 10 Şubat 2005 00:38' da demişki:
''herşeyin ölçüsü insandır''(sofistlerden alinti)
Ve gene Ardeth Bence en tehlike olan Raistin, zeki olmak değil, zeki olduğunu düşünmektir.
Ve son olarak sevdigim laflar:Nietzsche "Hayat bir savaş okuludur. Öldürmeyen yaragüçlendirir" Nietzsche Edmund Husserl "şeylere dönelim!"
ve son olarak Stuart Mill " Kendinden hoşnut bir domuz olmaktansa, hoşnutsuz bir insan olmak yeğdir, memnun bir aptal olmaktansa hoşnutsuz bir Sokrates olmak yeğdir."
Sosyal ağlarda paylaş

dediğim gibi, in flames, iron maiden felan pek hitap etmiyor açıkçası bana, sade ve prince arşivimde zaten var da daha çok çalması keyifli parça tavsiyelerinizi istiyordum, grup olarak genelleme yapmazsanız sevinirim :)

yalnız bunun gitaristi felan da var, bassı iyi gitarı dandik felan da olmasın, sonra trip yiyoruz durup dururken :P prince için geçerli aslında bu dediğim.[signature][hline]__and one day.. one day i'm gonna grow wings # # a chemical reaction [ u know where u are ] hysterical and useless [ u know where u are ] hysterical and.. [ u know where u are ]

Sosyal ağlarda paylaş

bir basscı olarak sana tavsiyelerim...

altenatif icin Muse-hysteria,newborn,hyper music

rock icin calabilirseniz(gitarı solisti bası baya kasar)Queen'den 2-3 parca var cok gusel basslı show must go on...falan..

bence ama en zevkli basslar Rancid,Jamioquai,Nirvana flan..

bir de tabiki Lagwagon-Lazy'nin bassına bak mükemmel bir parca herseyiyle....[signature][hline]Look at my cat, why can't I live like that, all of the animals except a few, do nothing else but eat and shit, yesterday was not the time, in my belt , in my mind, Im lazy.F*ck you.
Lagwagon-Lazy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 18 Şubat 2005 22:11 tarihinde demiş ki:
prince in gitarı kötü dedin orada düştün gözümden :)
hazır radyo boşken giriyim çalıyım böyle parçalar.

tarz meselesi adamım
*karizma yapar*

prince daha çok rnb oluyor gerçi, she's so fresh de, en azından bizim çalacağımız tarzda birşey değil açıkçası :) daha eğlencelik parçalar, hatta her ne kadar normalde dinlemiyosak da are u gonna be my girl, born to be wild gibi parçalar (dinlediğim prince yok, pek dinlemediğim bu parçalar var, varın siz anlayın :P ), onun yanında radioheaddi ( becerebildiğimiz kadar :P ), rhcpdi felan çalıyoruz, diğer normal ya da alternatif rock parçalarının bassları hafif kalıyor genelde, çıkıntılık yapıyorum o yüzden :P wicked game felan gibi, de genelleme yapmayayım tabi

yalnız muse ü çalmayı hiç denemedik, şunca zamandır bizim aklımıza neden gelmedi diye soruyorum kendime :P

bir de parçanın gaz olmasından çok eğlenceli olması daha önemli diyebilirim.[signature][hline]__and one day.. one day i'm gonna grow wings # # a chemical reaction [ u know where u are ] hysterical and useless [ u know where u are ] hysterical and.. [ u know where u are ]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...