Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Numa numa dance - SE ve bilinenler bilinmeyenler.

Alo-matik

Öne çıkan mesajlar

İlk defa görenler için; Numa Numa Dance
Öncelikle bunun pek çok kez paticikte açıldığını biliyorum bunu açmamın nedeni de bu.

Bu gün Newgrounds'a girdiğimde frontpage'de resmini gördüm. 2 ay kadar önce ilk defa NG'a post edildi bu flash (?). O kadar çok sevildi ki pek çok siteye upload edildi. NG'da 1.2m kişi izledi. Başrolde oynayan gözlüklü şişman çocuk sonunda bazı açıklamalar yapmak zorunda kaldı:
[spo1=Gman250](Rated 4.20/5.00 by our users).
Comments by the Author(s) of Numa Numa Dance
Holy crap!!! 1 million views!!!

You people are crazy! Just to let you all know, yes, this is the original location of the Numa Numa Dance... right here on NG. The internet sent it around like crazy, and it's wound up on over 80 websites that I could find, with an appearance on CNN, and just now on VH1's Best Week Ever. I've recieved tons of e-mail's and hits to my website, and I just want to thank you for all the feedback that you've given me.

For people who still don't know, yes that is me in the video, and the song is entitled "Dragostea Din Tea" by the Romanian pop band "O-Zone".

This is the special version where you can turn the subtitles on and off, and play it without the pictures in-between.[/spo]
Ve bunların dışında bazı insanlar benzer flashlar yapmaya karar verdi en sonunda NG Numa Numa Dance bölümü açmaya karar verdi.

Nasıl tam olarak flash bile sayılmayan bir dosya decline 2, there she is veya magical trevor dan daha çok odaklanılır? kabul ediyrum komik ama nasıl böyle bir flash bu kadar yayılabilir 2 ayda, bu şekilde?[signature][hline]Alomatik_2k
Üye - ?

Sosyal ağlarda paylaş

insanlar salak. salak şeyleri kıskanmak yerine beğeniyorlar. salak olan toplum sayıca çok daha fazla. bunları yabancı ülkelerde koloni evler gibi yaşamalarından anlarsınız.
Böyle saçma şeyleri internete koyduğunuzda daha çok hit alır çünkü salak insanlar bu şeyi yapanı ve animasyonu "kıskanmak" yerine "beğenir" ve arkadaşlarına gösterir.

Ama ben o numa numacı adam olsam kendimi internetten çeker 20 kilo verir ve estetik ameliyat olurdum.
Çünkü beni seven 1.2milyon gerizekalı insan olucağına 1 tane bayat gibi neblim akıllı birisi sevsin daa iyi.[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Karakedi bi ara demişki: sagda solda gateler acılıyor, içinden lol diyerek insanlar çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

agbi iğrenç bişi ya :/ yemin ederim uyuz bi tip
ben bu olayı insanların kendisine benziyen ve saçma şeyler yapan insanları beyenmesi psikolojisine bağlıyorum[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Karakedi bi ara demişki: sagda solda gateler acılıyor, içinden lol diyerek insanlar çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

BU tip işte mesele ko da olsun uo da olsun çok iyi karakterler vardır ya. Havalıdırlar. Aslında asosyal ezik tipler. Bence onlardan biri bu eleman.[signature][hline] "Bu Sabah Bir Umut Var içimde... Nasıl Olsa Geri Gelirisin Diye. Her Şey Yerli Yerinde Yine... Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı...."

Sosyal ağlarda paylaş

said:
SteelBB, 18 Şubat 2005 13:24 tarihinde demiş ki:
BU tip işte mesele ko da olsun uo da olsun çok iyi karakterler vardır ya. Havalıdırlar. Aslında asosyal ezik tipler. Bence onlardan biri bu eleman.

eet abi kesin. muhabbet edemezsin bunlarla sırf oyun hakkında konuşurlar.[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Sosyal ağlarda paylaş

banane zaten ama tekrar tekrar gözümüze sokmayın raatsız bişi zaten.

içinde hiçbir espiri olmuyan sistem olmuyan yenilik olmuyan şey sırf gerizekalı bir insan gerizekalı şeyler yaptıı için komikse sevmem.

mesela bu
http://www.newgrounds.com/portal/view/218014
başımın üstünde yeri var)[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 18 Şubat 2005 13:31 tarihinde demiş ki:
muhabbet edemezsin bunlarla sırf oyun hakkında konuşurlar.

nerd mi diyorsun yani?

flash aslında çok kötü değil, güzel yapmış
diğerleri hemen arkaplana şarkı koyup bişiler saçmalamış ünlü olmak için.

bi de original ve resimsiz numa numa varmış. ancak orjinali benim izlediğim esas orjinal değildi? bir sürü resim ekstradan konulmuş.
nasıl oluyor bu? mix felan mı var bi de?[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

inanmiyorum inanamiyorum bu laflari chemical soyluyor.... demekki ya biri bu cocuk yerine yazio yada bu cocuk adma olmaya basladı OMG![signature][hline]Ardeth 10 Şubat 2005 00:38' da demişki:
''herşeyin ölçüsü insandır''(sofistlerden alinti)
Ve gene Ardeth Bence en tehlike olan Raistin, zeki olmak değil, zeki olduğunu düşünmektir.
Ve son olarak sevdigim laflar:Nietzsche "Hayat bir savaş okuludur. Öldürmeyen yaragüçlendirir" Nietzsche Edmund Husserl "şeylere dönelim!"
ve son olarak Stuart Mill " Kendinden hoşnut bir domuz olmaktansa, hoşnutsuz bir insan olmak yeğdir, memnun bir aptal olmaktansa hoşnutsuz bir Sokrates olmak yeğdir."
Sosyal ağlarda paylaş

ahah (sensible sen nerlerdeydin9 ve chemi alinma dalga gecyoz bozuşmak yok dimi?[signature][hline]Ardeth 10 Şubat 2005 00:38' da demişki:
''herşeyin ölçüsü insandır''(sofistlerden alinti)
Ve gene Ardeth Bence en tehlike olan Raistin, zeki olmak değil, zeki olduğunu düşünmektir.
Ve son olarak sevdigim laflar:Nietzsche "Hayat bir savaş okuludur. Öldürmeyen yaragüçlendirir" Nietzsche Edmund Husserl "şeylere dönelim!"
ve son olarak Stuart Mill " Kendinden hoşnut bir domuz olmaktansa, hoşnutsuz bir insan olmak yeğdir, memnun bir aptal olmaktansa hoşnutsuz bir Sokrates olmak yeğdir."
Sosyal ağlarda paylaş

yoklan şişkoluğa yaklaşmıştım kilo verdim 7 kilo falam.[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Yeto bi ara demişki:
Taşları çakılları yuruturuz ama gene yaptırmayız.
Sosyal ağlarda paylaş

öff ne alaka be
savetoby gibi saçma insanlar türemesinden baydım ben.[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Yeto bi ara demişki:
Taşları çakılları yuruturuz ama gene yaptırmayız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...