Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

allah allah!!!

undomiel

Öne çıkan mesajlar

acaba bu siteyi ezberinden normalce yazabilen biri varmidir ekieki =)[signature][hline]Ardeth 10 Şubat 2005 00:38' da demişki:
''herşeyin ölçüsü insandır''(sofistlerden alinti)
Ve gene Ardeth Bence en tehlike olan Raistin, zeki olmak değil, zeki olduğunu düşünmektir.
Ve son olarak sevdigim laflar:Nietzsche "Hayat bir savaş okuludur. Öldürmeyen yaragüçlendirir" Nietzsche Edmund Husserl "şeylere dönelim!"
ve son olarak Stuart Mill " Kendinden hoşnut bir domuz olmaktansa, hoşnutsuz bir insan olmak yeğdir, memnun bir aptal olmaktansa hoşnutsuz bir Sokrates olmak yeğdir."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Yeto, 18 Şubat 2005 21:24 tarihinde demiş ki:
yobazlarda internet aleminin yılanı olmuş ya , vay anasını sayın seyirciler.

dindar eşit değildir yobaz.

Kavramları düzgün kullanalım...[signature][hline]Amor omnia vincit.
Cogito, ergo sum.
Dabit deus his quoque finem.
Damnant quod non intelligunt.

Firefox Kullanın

[Bu mesaj asinanyavuz tarafından 18 Şubat 2005 21:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben siteyi inceledim yobazlik goremedim... genel olarka kuran anlatilmış ve islam dini tanıtılmış.... ayrica oyle pekde "dindar" bir havasi yoktu...[signature][hline]Ardeth 10 Şubat 2005 00:38' da demişki:
Ve gene Ardeth Bence en tehlike olan Raistin, zeki olmak değil, zeki olduğunu düşünmektir.
Ve son olarak sevdigim laflar:Nietzsche "Hayat bir savaş okuludur. Öldürmeyen yaragüçlendirir" Nietzsche Edmund Husserl "şeylere dönelim!"
ve son olarak Stuart Mill " Kendinden hoşnut bir domuz olmaktansa, hoşnutsuz bir insan olmak yeğdir, memnun bir aptal olmaktansa hoşnutsuz bir Sokrates olmak yeğdir."
Sosyal ağlarda paylaş

ehe biz dini tanıtan kutsal kitaplar içeren siteleri dindar yehut dînî site olarak tanımladığımız için. Yani din ile ilgili olduğu için "dindar" dedim.

Ama yobaz değil. Kelimelerin anlamlarını bilmeden kullanmayalım...[signature][hline]Amor omnia vincit.
Cogito, ergo sum.
Dabit deus his quoque finem.
Damnant quod non intelligunt.

Firefox Kullanın
Sosyal ağlarda paylaş

ahah undomiel sen c/p yapmissindir sikiosa aklindan ve tam olarka yaz :D[signature][hline]Ardeth 10 Şubat 2005 00:38' da demişki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...