Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yurtdışından klavye tuş takımı almak

tohmet

Öne çıkan mesajlar

Geçenlerde Epomaker'dan indirimden TH80 SE mekanik klavye aldım, 40 küsür dolarlık klavyeye bir de 1000 TL gümrük parası verdim. Bir baktım doğru klavye fakat yanlış tuş takımı ile gelmiş, söyledim doğru tuş takımını kargoladılar. Geldiğinde gümrükte de kutusunu klavyeye benzetip uçuk bir vergi kilitlerler diye korkuyorum. Çünkü kutuda yazan fiyata pek takmadan açıp bakıp ürüne göre vergi alıyorlar sanırım. Epomaker özellikle 22 dolar yazmış gümrük girmesin diye ona rağmen geçirmişler. 

Daha önce gümrüğü kendisi ödemeyen platformlardan tuş takımı almış olan varsa tecrübesini paylaşabilir mi?

Sosyal ağlarda paylaş

tohmet, 19.07.2024 13:45 tarihinde dedi ki:

Geçenlerde Epomaker'dan indirimden TH80 SE mekanik klavye aldım, 40 küsür dolarlık klavyeye bir de 1000 TL gümrük parası verdim. Bir baktım doğru klavye fakat yanlış tuş takımı ile gelmiş, söyledim doğru tuş takımını kargoladılar. Geldiğinde gümrükte de kutusunu klavyeye benzetip uçuk bir vergi kilitlerler diye korkuyorum. Çünkü kutuda yazan fiyata pek takmadan açıp bakıp ürüne göre vergi alıyorlar sanırım. Epomaker özellikle 22 dolar yazmış gümrük girmesin diye ona rağmen geçirmişler. 

Daha önce gümrüğü kendisi ödemeyen platformlardan tuş takımı almış olan varsa tecrübesini paylaşabilir mi?

Al şunu kasma ya. artık her ürüne hele avrupadan filan geliyor ise, gümrük iteliyorlar. Ben bunu zamanında Amazondan almıştım gayet başarılı, süper hatta. Gümrüksüz gelmişti. Amazon hallediyor. Türkiyede şu an fiyatı 2000 tl olmuş. Bu arkadaş baya uyguna satıyor, ama elden almaya bak. Para gönderem deme.

https://www.letgo.com/item/sifir-hyperx-abs-pudding-keycaps-tr-tus-takimi-hkcpxa-bk-tug-iid-1677473428e

Quo-Vadis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...