Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Suzerain, Text based political visual novel

DoGMeaT

Öne çıkan mesajlar

İndirimde aldım, başlıkta yazdığı gibi görsel roman,

Gerçekten esinlenmiş fantazi ülkeler ve tarihte, 1950ler civarı, devrim sonrası demokrasiye geçmeye çalışan bir ülkenin başbakanını oynuyoruz

Ülke yari-demokrasi, çağdışı bir anayasa, reform karşıtı derin devlet, hükümeti etkilemeye çalışan iş adamları, ordu ve diğer bakanlıkların talepleri, enerji güvenliği, azınlıklar, kadın hakları, sağcılar solcular siyasi skandallar ve aileniz, ulkenin güvenliği altyapı yatırımları çılgın projeler fln derken binbir top çeviren cambaz gibi bişi oluyorsunuz

Oyunun evreni fantazi olsa da ,Oynarken tanıdık gelen birçok mevzu ile karşılaşıyorsunuz, böyle bı lore uydurulmaz bunu Türkler yapmış diye düşündüm ve end game credits baya bir Türk ismi geçirdi gerçekten.

Benin gibi kafayı kırıp kırıp 1950lerde ülkenin başına geçsem Türkiye'yi ucururdum diye düşünduyseniz , buyrun, denemesi mümkün, bu oyun Türkler için yapılmış çok ciddiyim.

Ana storyi birkaç farklı şekilde bitirdim, şimdi DLC oynuyorum, bu sefer petrol zengini dindar monarşinin kraliyiz, kral oynamak based, text based oyunda bu kadar kahkaha atarak eğlenecegimi hiç tahmin etmezdim.

En son banyoya girdim, Royal uşak havlu getirdi oysa duvarda havlu var, eyvah dedim olaylar gelisicek galiba, sırf RP olanaklarini görmek için gay kralı oynucam, o sahne sonrası gelip konu açam tam patinin sevdigi olaylar diye düşündüm.

Şaka bı yana writing çok iyi oyunda, ve senaryolar gerçekçi, hem reformist Olcam hem ordu modernizasyonu hem ekonomi hem diplomasi ülkeyi şaha kaldiracam, efsane Olcam diye hırslı hırsli hareketleri oyun çok komik cezalandırıyor, her şeyin bir bedeli var , her yalanın bir inanani, ve herkesin gözlediği önce kendi çıkarı.

Ben çok eğlendim, ülkeyi yakıp yiktigim, ülkeden kactigim yahut hapse atıldığım, işgal edilip rezil olduğum, parti kongresinde şutlandigim, Yahut farklı şekillerde çeşit çeşit fail ettiğim Runlar oldu ama hep çok eğlendim,

Bugün ilk defa sonuna kadar oynayıp 2. Kere seçildim , ve DLC campaigne başladım, hiç konuşulmamis forumda, şaşırdım

Turkish political simulator ilginizi cekiosa alın oynayin

• Tesekkurler 1
Sosyal ağlarda paylaş

Ülkenin azınlık sorunu var. BLUD kökenli vatandaşlar ayrımcılığa maruz kaliyor

Siyasi temsilcileri baraja takılmamak için bağımsız aday olup meclise giriyor, 10 tane Fln vekilleri var.

Reformist bir anayasa üzerinde çalıştığım ve BLUD haklarina saygılı olduğum için benimle iş birliği yapmak istiyorlar herhal

Ama

Çoğu seçmen o azınlık siyasi hareketini, terörü destekleyen bir oluşum olarak görüyor, onlarla diyalog kurmana şüphe ile bakıyorlar.

Bu ziyareti kabul etmeli miyim?

Oyunda karşına çıkan en normal dilemmalardan sadece birisi.

Bunun gibi 10000 tane dilemma Fln var, çok eğlenceli 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...