Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yazıcı Temizliği

Drall

Öne çıkan mesajlar

Epson XP-322 verdi bi arkadaş ve ekledi: alette bi haller var, siyah basmıyo. sanırım mürekkep kurumuş içinde, ıslak bi bezle kartuşları taktığımız hanenin altını temizledim youtubedan bulduğum bi teknikle, bi halta yaramadı ellerimi kirlettiğimle kaldım. bu işin daha edepli adaplı bi yolu var mı şu yazıcıyı çalışır hale getireyim? yeni kartuş aldım onla baskı almaya çalıştım o da aynı sonuç, yani olay kartuşta değil de yazıcıda gibi duruyo

Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Enjektör ve izopropil alkol alacaksın. Kartuşları çıkartıp yuvada yer alan deliğe enjektörün ucuyla yavaş yavaş alokol basıp mürekkebin çözülmesini bekleyeceksin. Bu işlemi yaparken de kafanın altına birkaç kat kağıt havlu koymanda büyük fayda var.

Kolonya da iş görebilir çok dandik değilse.

Saygılar.

• Tesekkurler 1
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
paramecium, 02.02.2024 12:15 tarihinde dedi ki:

Selam,

Enjektör ve izopropil alkol alacaksın. Kartuşları çıkartıp yuvada yer alan deliğe enjektörün ucuyla yavaş yavaş alokol basıp mürekkebin çözülmesini bekleyeceksin. Bu işlemi yaparken de kafanın altına birkaç kat kağıt havlu koymanda büyük fayda var.

Kolonya da iş görebilir çok dandik değilse.

Saygılar.

Selam,

bunu denedim de düzelmedi, bi de üstüne maviyi de kaybettik artık sadece kırmızı baskı alabiliyorum. Başka aklına gelen bir yöntem var mı? Olmazsa birilerine hibe edip geçicem zaten, yer kaplıyo böyle boşu boşuna

Teşekkürler

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...