Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

I didn't know I was the antichrist

tunca

Öne çıkan mesajlar

sonra benim bu tiplerle samimi olmam öldükten sonra ruhumda/spiritimde/aklımda patryn ve lews therin crafted dragon esansı olduğu ötürü, Evil God ı yenen Rand, Hapsedip patterna direct plan katan Lews ve geleceği çok parlak olan benim recruit ettiyğim demi-god Patryn Prodigy çocuk kafalı benevvolent en üstte olacak olan Haplo aklımıza geliyor, Bu elit champion of lightlar takımına kötü günümde buddhadan randin yardımına ihtiyacım olduğunu midemde evil bi acı oldluğunu söyleyip t anıştımız aklımıza geliyorç. çok taşak günlerimizi geçirdiğimizi ekliyoruz. tunca evrendeki en üst power house elitlerinin duygusal lideri, Lord of the Dawn, Archdruid, Gaia'yı otuzbir çekerken yardım etmeye çağıran Archdragon olduğunu ekliyoruz. cenneti kötü tanrıların özünü channellama yeteneğimizin olacağını öğreniyorsunuz. tunca,non material plane değil material dahil multiversün koruyucusu ve koruma parası almak gibi hedefleri olduğunu söylüyor. tunca çok yaratıcı aynı creator gibi, onunla da sevişiyo, LOtrla , WOT main inner most ancient olan yermiş gerisi etrafıymış,m dark one ın gelmesi sırasında 1. creatorun çığlığı ile outer multiverse oluşmuş, kali de çok yardıcı oluyor favorim falnç.

Sosyal ağlarda paylaş

dün erdeme, sevgiye, masumluğa, hümanizme küçük küçük ihanetler eden başka birini en son evden çıkarırken çıkmadan önce bir tane daha benzer laf ederse vuracağımı söylüyorum intimidate etmeden, ve "görüşürüz....görüşmeyiz inşallAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH) diye tatlı yanağına isabet ettirdiğim yumruğun kafasını da kapıya çarptırıp ekstra damage hareketi yapışımla değil ilk kısımla ilgili vigilante olmamla ilgili ilk alakalı gururumu yaşadığımı taveren liğimden olduğunu yazık olduğunu düşünüyorum. her şy yolunda coronayı sanırım eroin parası vermeyen babama gıcık olan gaia yaptı bide

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...