Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Güzellikler...

tunch

Öne çıkan mesajlar

Biliyorum şu sıralar türk futbolunda "güzellikler" çok değil... ama her maç topiğinde , hatta genel olarak her topicte "çirkinlikler" "yanlışlar" konuşmaktan bir futbolsever olarak sıkıldım. ve diyorumki...

ARTIK HAKEMLER HAKKINDA ZORUNLU OLMADIKÇA KONUŞMAYALIM

gerçekten suyu çıktı. iyi/kötü bu hakemler türk futbolunun içinde. umarım destek görür. umarım modlarımız destekler en azından.

FUTBOL odasında FUTBOLun güzelliklerini , yanlışlarını konuşmak dileğiyle...[signature][hline] MSN : [email protected]
--
CoH: Hüsamettin Invul Tanker LvL 25
--
arcane, 10 Şubat 2005 09:35 tarihinde demiş ki:
genç, körpecik zihinlerin sağlıklı gelişimi için heteroseksüel bi forum isteriz!

Sosyal ağlarda paylaş

tunch senin bu akım her sezon başında ayrı bir tv kanaLı tarafından başLatıLıyor ama bugüne kadar hiç sonuç aLındığını görmedim.

Korkmayın abi bu kadar konuşmaktan , tartışmaktan. Kimsenin bir yeri eksiLmez , kimsenin bi yeri kopmaz. Aksine çoğu insana faydası dokunur.

Ha tabi ince bir nokta var , tartışmakLa uzağa işemek arasındaki farkı iyi biLmek Lazım.[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

ben televizyon kanalı yöneticisi , burasıda bir medya kuruluşu olmadığına göre... ancak dediğin dogru mave. uzağa işemek daha zararlı.

ancak beni üzen , 3 adet modumuzun konuyu hala *görmemiş* olmaları.[signature][hline] MSN : [email protected]
--
--
genç, körpecik zihinlerin sağlıklı gelişimi için heteroseksüel bi forum isteriz!

Sosyal ağlarda paylaş

küfür yasak , cezası var ama biz etmeye devam ediyoruz... neden cezası uygulanmıyor...

en ufak küfürde sahalar kapanmaya başlasa ben görürürm stadlarda 3 hafta sonra küfürün Ksi duyuluyormu...[signature][hline] MSN : [email protected]
--
--

Sosyal ağlarda paylaş

Geçen gün Arsenal-Man Utd maçında Güntekin Onay dayanamayıp patlamıştı hatırlarsanız
"bizim basınımızda hep Avrupa'da hakem eleştirilmez denir ama İngiltere ve İtalya başta olmak üzere medya her ülkede hakem eleştirilerini daha ağır bir düzeyde yapar" diye. Eleştirmek, eleştirilmek bir kavramı olayı hep daha ileriye taşır ancak iki maç üstüste kötü yönetim olduğunda 3 büyük kulübümüzün de yaptığı gibi "BİZE OYUNLAR OYNANIYOR ŞİKE HEDE HÖDÖ" tarzı ucuz yönetici polemiklerini buraya veya medyaya taşımak da hödüklüğün daniskasıdır.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

tunch kendin diyorsun güzellikleri konuşalım diye. Sonra gelip stadlardaki küfürden bahsediyorsun. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu :)[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Holyman, 14 Şubat 2005 18:47 tarihinde demiş ki:
tunch kendin diyorsun güzellikleri konuşalım diye. Sonra gelip stadlardaki küfürden bahsediyorsun. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu :)

orda konu küfür değil. alışmışsınız küfür konuşmaya. konu cezaların uygulanmaması. ve anlatmak istediğim şeyde yersiz bir şekilde , laf olsun diye hakemlere/tribünlere/rakiplere laf sokuşturmanın artık çok fazla taviz gösterilmeden cezalandırılması.

illa 1 haftalık uzaklaştırmalar değilde ilk uyarı için 1 gün , 2. uyarın için 2 gün şeklinde , kademeli artan bi yaptırım sistemi , futbol ve diğer bütün spor bölümlerindeki seviyeyi çok daha üğst seviyeye talıyacapını anlatmaya çalışıyorum... dinleyene[signature][hline] MSN : [email protected]
--
--

Sosyal ağlarda paylaş

said:
SM0KE, 14 Şubat 2005 18:33 tarihinde demiş ki:
Geçen gün Arsenal-Man Utd maçında Güntekin Onay dayanamayıp patlamıştı hatırlarsanız
"bizim basınımızda hep Avrupa'da hakem eleştirilmez denir ama İngiltere ve İtalya başta olmak üzere medya her ülkede hakem eleştirilerini daha ağır bir düzeyde yapar" diye. Eleştirmek, eleştirilmek bir kavramı olayı hep daha ileriye taşır ancak iki maç üstüste kötü yönetim olduğunda 3 büyük kulübümüzün de yaptığı gibi "BİZE OYUNLAR OYNANIYOR ŞİKE HEDE HÖDÖ" tarzı ucuz yönetici polemiklerini buraya veya medyaya taşımak da hödüklüğün daniskasıdır.

hödüklükle biten cümlenin altın +1000 derken , güntekinin patlamasının olumsuz yönde olduğunu hatırlatırım. yani ingilterede olan herşeyi de yapmamız gerekmiyor. birde orda nasıl eleştirildiklerinide bilmemiz gerekli[signature][hline] MSN : [email protected]
--
CoH: Hüsamettin Invul Tanker LvL 27
--

Sosyal ağlarda paylaş

said:
tunch, 13 Şubat 2005 15:05 tarihinde demiş ki:
Biliyorum şu sıralar türk futbolunda "güzellikler" çok değil... ama her maç topiğinde , hatta genel olarak her topicte "çirkinlikler" "yanlışlar" konuşmaktan bir futbolsever olarak sıkıldım. ve diyorumki...

ARTIK HAKEMLER HAKKINDA ZORUNLU OLMADIKÇA KONUŞMAYALIM

gerçekten suyu çıktı. iyi/kötü bu hakemler türk futbolunun içinde. umarım destek görür. umarım modlarımız destekler en azından.

FUTBOL odasında FUTBOLun güzelliklerini , yanlışlarını konuşmak dileğiyle...
hakemlerin yaptıkları hatalar hata olmaktan çıkıp kasıta dönerse daha çok konuşulacak.. Şike ile suçlanan eski mhk başkanı yargılanacağı yerde trt ye çıkıp tv programı sunmadığı zaman, bazı başkanların kışkırtıcı tavır ve görüşlerini dakka başı belirtmekiçin basın toplantıları yapmadığı zaman, teknik direktörlerin çekemedikleri oyuncuları sistemime uymuyor diye oynatmıyorum diye bizi uyutmaya çalışmadığı zaman senin istediğin gibi futbol hakkında muhabbet ederiz ok?[signature][hline]Resistance is futile
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...