Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dungeon Siege 2

lancelotdulac

Öne çıkan mesajlar

Bu oyun çıktı mı? Çıktıysa ne zaman konularında bilgi sahibi olan kişiler varsa buraya yazmalarını bekliyorum.
Ben biraz neti arşınlandım ama bir kaç screenshot dışında pek bir bilgiye ulaşamadım.2004 içerisinde çıkacak denmiş ama ortalıkta pek görünmüyor.Ertelenme filan mı söz konusu acaba?[signature][hline]My Honour is My Life
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun cıkıs tarihine 2005 spring diyorlar anlasılan ertelenmis. Bu tur oyunların hepsi birbirine benziyor ama cıksın bunu da hemen alıp oynarım.

EDİT: ah be saniyelerle kacırdım.

[Bu mesaj malcolm tarafından 03 Ocak 2005 21:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya ne aptal bir oyundur o ya . gunlerimizi yedi . multi oynardik neden oynardik nasil o kadar uzun sure oynadik hala bilmem . diabloda en azindan tik tik tik yaparsin bunda o da yok kendi kendine vururdu elemanlar . esek iyiydi ama ^^[signature][hline]You must be silent in front of my famous presence .
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Dungeon Siege'in intro moviesini izlemiştim, şimdi de oyun içi sahnelerden görüntülerini izledim

Yaratıkların geri çekilip ambush yapması, grup halinde saldıran yaratıkların sizin konumunuza göre durup liderini koruması, sık yağmur ormanlarının arasında ilerlerken nehirlerin yanından yürümek felan çok hoş şeyler.
diablo 2 + lod + 1.10 kadar detaya inebilirlerse, nwn kadar hikayede çeşitlilik sağlanırsa, bence şahane bir oyun olacak.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...