Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Upgrade zamani mi?

tomkat

Öne çıkan mesajlar

Simdi bende vanilla 6+ var, cikar cikmaz almistim, sanirim 4 kusur sene gecti ustunden ve gecen ay batarya degisimi olduktan sonra tekrar ilk gunku gibi calismaya basladi.

Gecen gun gidip baktim, 10800’e gidiyor yeni flagship modeli. Benim elektronik alet alma stratejim piyasada bulunan en iyi modeli (oem, tv, vs) almak ve onu 5+ sene kullanmak uzerine oldu her zaman ama bu son iphone modeli ilk bakista bu fiyati hak etmiyor gibi gorundu bana.

Yani calisan 6+’i olan ve yukardaki strateji ile elektronik alet alan biri icin dogru zaman midir simdi telefon almak?

Ty
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı şekilde eşimin iPhone 6'sı da 2 sene önce pil değişimi ile sıfır gibi hızlı çalışmaya başladı. Onun da 4. senesi doluyor telefonla. Ama hem kapasite azlığından hemde desteğin kesilmesinden uygulamalarda takılmalar falan olabiliyor. Ama dediğinden yola çıkarak bence telefon ölene kadar bir şey alma derim.
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:

iphone olması zorunlu mu ?:)-D

S3 vardi bende bundan once ve rezalet bi deneyim yasatti ve upgrade zamanindan once degistirmek zorunda kalmistim. O yuzden sicak bakmiyorum androide. Ayrica icould, music, store, vs uyelikleri var, satin alinan appler var yani bu saatten sonra platform degistirmek icin bi mucize android alet cikmasi lazim
Sosyal ağlarda paylaş

photographer said:

Aynı şekilde eşimin iPhone 6'sı da 2 sene önce pil değişimi ile sıfır gibi hızlı çalışmaya başladı. Onun da 4. senesi doluyor telefonla. Ama hem kapasite azlığından hemde desteğin kesilmesinden uygulamalarda takılmalar falan olabiliyor. Ama dediğinden yola çıkarak bence telefon ölene kadar bir şey alma derim.

Bence simdiki problem eski aletlerin hala cok iyi durumda olmasi. 6+’i aldigimdaki oha etkisi veya vanilla iphone ciktiginda milletin nokia N95lerini cope atmasi gibi bi olay yok bugun.

Alet cok eskidigi halde justifylamak zor yeni telefona bi servet harcamayi ama artik support kesilecek 6 serisine ve dilemmada kaliyosun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...