Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir iki üç üç kesin üç :)

Sorj

Öne çıkan mesajlar

Merhaba ben bişe mrk ettim
Günde ortalama 6 saat gibi çeyrek gün diliminı daoc ile gecirerek bir ayda alabileceğim level kac olabilir?
--------------------------------------------------------
Ben mesela Hibernia Arazisine girdim (gerçi zordur) ordaki herkez dalabilirmi bana
Relic Alınca Noluyor? ve Relicler Kac grupta oluyor (varsa)
Sorularım bu kadar...
Sosyal ağlarda paylaş

ben bi yazimi gözlerimi saglimi vb feda ederek 2 ayda 1 lvl 50 (350krp) bide lvl 45(no rp :D) yaptim günde 4-5 saat ortalama uyuyodum.. artik 5 saat fln oynayabilenzi[hline]quando traducete in dizionario e leggete saprò che la u è il sazan migliore nel mondo
Life's mean has been changed for him after banned from daoc :-pFerman padişahin dağlar bizimdir
Sosyal ağlarda paylaş

bi grup kurmuslardi arkadaslar 3 enchanter 1 druid 1 bard (enchanterin pet tankinin nasil odlugu biliniodur heralde)(ayrica grupta 0 tank)
df de 40 50 arasi okadar kisa sürmüstüki ben arci ile albionda 43 olmustum o sirada 40 tan anca[hline]quando traducete in dizionario e leggete saprò che la u è il sazan migliore nel mondo
Life's mean has been changed for him after banned from daoc :-pFerman padişahin dağlar bizimdir
Sosyal ağlarda paylaş

bide bizim zamanimizda SI felanda yoktu simdi SI baya cabuklastirmis diolar lvl olayini deneyen bilen goren duyan warmi ? ayrica en cabuk solo 50 olcak necro dur
en cabuk grupla olcak yani kendi clasindan birileriyle weya bi mana songcuyla enchanterdir bence :)[hline]quando traducete in dizionario e leggete saprò che la u è il sazan migliore nel mondo
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar lvl kasmioki rvr deler ayrica hun weya baska biri olmasi senin lvl alma hizini degistirmezler power lvl yapmazlarsa :D[hline]quando traducete in dizionario e leggete saprò che la u è il sazan migliore nel mondo
Sosyal ağlarda paylaş

after benide getirirmisinyaws? hem ben gelene kadar sen 50 olmusta olursun hihi :D zaten ben yeni pakedi alicam 1 saat oynayip yok dayanamicam diip wazgeccem büyük ihtimal ama yardim ederseniz cok sevinirim[hline]quando traducete in dizionario e leggete saprò che la u è il sazan migliore nel mondo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Afterdeep, 13 June 2003 23:14 tarihinde demiş ki:
HUN guildinde nerdeyse tüm lvl 50'ler RVR de olur. Ama sanırım ben seni 20-25 lere necromla çok hızlı bir şekilde getirebilirim. Boş zamanlarımda çağırırım levellarız seni.[hline]Sungur - Scout of Hun (LvL 50)
Necrocks - Necromancer of Hun (LvL 44)

eyw zaten 25 25 le mi ne baslıo dimi kill tasklar?
Sosyal ağlarda paylaş

bonepart ben SI ye yetisememistim albde avalon civari yerlerdeymis mekanlarda expi hizlandiriomu yani onu sordum
bide max 2 hafta demisin o anca necro ile weya enchanter grubu ile günde 10 saat oynarsan oluo :D ghgh
2x7=14 14x6=84saat
seksendört saat play ile 50 olamamistim walal ben kabiliyet düsmaniim :D[hline]quando traducete in dizionario e leggete saprò che la u è il sazan migliore nel mondo
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Günlük saatlen ilgili değil olay olay senin bulduğun gruplan ilgili şanslıysan cok cabuk lvl alırsın şansızsan günde 10saatte kalsan yanlış grupdan dolayı birşey alamazsın.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

abi biliorum ben lvl sisteminide SI ile ilgili soruyorum normalden farkediomu SI mekanlarindaki exp miktari ?[hline]quando traducete in dizionario e leggete saprò che la u è il sazan migliore nel mondo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
daverc, 13 June 2003 23:56 tarihinde demiş ki:
abi biliorum ben lvl sisteminide SI ile ilgili soruyorum normalden farkediomu SI mekanlarindaki exp miktari ?[hline]quando traducete in dizionario e leggete saprò che la u è il sazan migliore nel mondo

2 necro açarsanız beraber abartmıyorum 1 haftada 50 olursunuz. Bana oyunu öğreten abim gibi saydığı kişi necrosunu 3 günde 44 yapmıştı :)[hline]Sungur - Scout of Hun (LvL 50)
Necrocks - Necromancer of Hun (LvL 44)
Sosyal ağlarda paylaş

benim elime gecer gecmez lvl olayina baslicam haritayi mahalleden iyi biliorumda SI mekanlarini bilmiom walla :D ben menestrello veya prete weya mercenario düsünüorum bi bunlarin yuksek lvllariyla oynamadim cünkü ama bellide olmaz[hline]quando traducete in dizionario e leggete saprò che la u è il sazan migliore nel mondo
Sosyal ağlarda paylaş

cok saol bu arada rofl ya italyanca yazmisim normal adlarini unuttum cogu pg nin zaten :(
prete=friar olcakti[hline]quando traducete in dizionario e leggete saprò che la u è il sazan migliore nel mondo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...