Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 Terabyte'lık Mail !!

Edar

Öne çıkan mesajlar

Evet yanlış görmediniz, öyle böyle değil, tam 1 Terabytelık mail. Aranızdan terabyte ne diyenler olabilir. Hemen kısaca söyleyeyim; 1 Terabyte 1000 GB'a eşittir yani 1000000 MB'a. Şimdi nası alcaz ona geçiyorumÇ

- www.hriders.com a bi gircez once
- Orada free email account gibi birşeyler var ona tıklayın
- Doldur gayri bilgileri ama dikkaaaat önce bir hilemiz var onu uygulayacaz: State: Alabama
Zip Code: 99503
Ülke: United States

NOT: BUNLARI UYGULAMADAN 1 TERABYTELIK MAİL YOK

- Şimdi üye olduk ve login olacaz evet ne duruyorsun login ol
- Bir sayfa çıkacak ve bu sayfada account bilgileri var. Onları ellemeyin; üstte böle create email diye bir şey olacak tıkla
- Tamam yaratıldı dicek simdi cıkın ve tekrar login olun sonra bütün pencereleri kapatın ve siteye tekrardan girin
www.hriders.com

ve orada check my maili görceiniz tıklayın ve görün gerçekleri; hayırlı uğurlu olsun dostlar bu yazı bir alıntıdır.

NOT: Bu arada denenmiş bir şeydir ve doğruluğu ispatlanmıştır. Şahsen ben almışımdır bir tane.[signature][hline]w000t! omfg roflmao n00bz0r h4x? wtf 1337 $k1!!z kthx lolz btw fu!
Sosyal ağlarda paylaş

yaw güzel bişeye benzior ama ben gmail kullanıom 78mb dolu o bile acaip fazla gerçi bunada aldım bir tane ;)
Account Size: 0.0 Mb 107374182.4 Mb Limit [signature][hline]Andolsunki onu yapan ve yaptıran için de Ahirette Cennetten bir nasip olmadığını biliyorlardı.
neden bu düzen böyle,neden herkes sahte?

Sosyal ağlarda paylaş

yaw iyi olur süper olurda güvenilirliği ne peki ? yani bütün arşivimi yüklerim bi gün hızlı bi bağlantım olur sonra amcalar gelir siliverir kalırım öyle ortada .. heh

300 gb kadar bi arşivim var giderek büyüyo. sık kullanmadığım şeyleri oralara atabilirim mesela ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
asinanyavuz, 16 Şubat 2005 18:38 tarihinde demiş ki:
senden önce geçmişler kıyağı :D

http://forum.paticik.com/view.php?id=101217

:lol:[signature][hline]| Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! |
--------------------------------------------------------------
Evrende bir toz bile sayılamayacak ufaklıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz . Aklımıza güvenelim
--------------------------------------------------------------
| Sahip olduğun gücü asla gösterme !
|
| CARPE DİEM|
Sosyal ağlarda paylaş

valla ne yapılmazki format atıcagın zmn eger cd writer ın yoksa yada cd almak istemiosan istedigin prgoramları oraya doldurursun :) daha ne olsun adamlar yapıor hll olsun[signature][hline]|Sözum Amerikan sinemasına;yıllardır uzaylıyı bir öcu gibi gösterdin... Uzaylıda olsa insan insandır! |
E-Mail: [email protected] | ICQ: Yok
Sosyal ağlarda paylaş

bunu daha oncede verdiler bu mail sakat tavsiye etmiyorum...[signature][hline]Ardeth 10 Şubat 2005 00:38' da demişki:
''herşeyin ölçüsü insandır''(sofistlerden alinti)
Ve gene Ardeth Bence en tehlike olan Raistin, zeki olmak değil, zeki olduğunu düşünmektir.
Ve son olarak sevdigim laflar:Nietzsche "Hayat bir savaş okuludur. Öldürmeyen yaragüçlendirir" Nietzsche Edmund Husserl "şeylere dönelim!"
ve son olarak Stuart Mill " Kendinden hoşnut bir domuz olmaktansa, hoşnutsuz bir insan olmak yeğdir, memnun bir aptal olmaktansa hoşnutsuz bir Sokrates olmak yeğdir."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...