Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alınık : HTC Vive

Tron

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Mrb ne fiyat teklif edersin? Yanında denemen için sana 4tb oyunda verebilirim. Begendiklerini satın alırsın. Kutusunda amerikadan alınma. Başım donduğu icin az kullandım. Kenarda duruyor. oyunları arkımdan almıştım hemen hemen tüm oyunlar var denemeye fırsat bile bulamamıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

Tavsiye: Vive alırken kumandaların pilini test ederek alın. Az kullanımda bile max ömür 2 sene. Htc dışında bulmanız zor onlarda da her zaman yok. 100 dolar istiyorlar olsa bile. Ebay de belki 30dolar artı 30 dolar shipment bulmak şans. Aa bir de bunu değişterme sorunu var içini açıp değiştirmek herkesin harcı değil.
Sosyal ağlarda paylaş

akirafes said:

Mrb ne fiyat teklif edersin? Yanında denemen için sana 4tb oyunda verebilirim. Begendiklerini satın alırsın. Kutusunda amerikadan alınma. Başım donduğu icin az kullandım. Kenarda duruyor. oyunları arkımdan almıştım hemen hemen tüm oyunlar var denemeye fırsat bile bulamamıştım.

tekrar merhaba bu topic ten 4-5 gün sonra çok temiz bir tane aldım. Cevap için teşekkür ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Merak edenler için; mide bulantısı için kendi ve çevremdeki insanların deneyimleri şöyledir.

Kabaca Uçak, araba ve gemilerde bazılarının midesi bulanır. Bunun sebebi beyinde siz "evet ben oturuyorum" ya da sabit durmanıza rağmen araç hareket halinde olduğundan orta kulak "hayır abi denge kaybı var" dediğinden dolayı mide bulantısı meydana geliyor.

Tabi tecrübe ederek alışınca bu sorunun üstesinden geliniyor.

mide bulantısı sıkıntısının başlıca sebepleri ise;

-Temel sebep! fps düşmesi. Bu yüzden yüksek fps için yüksek donanım ihtiyacı...
-Oyunların optimizasyon sorunları (yazılımsal kalite ve beraberinde getirdiği fps sıkıntıları).
-Cihazın sensör kalitesi ve oda içindeki konumlandırma hataları da eklenebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...