Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tarihi gün a.k.a okul bitti

whissinn

Öne çıkan mesajlar

Bitttii.Lise bitti.Aman Allahım.Ne kadar çabuk geçti bu lise yılları yaa.Gerçekten 1 sene içinde çok şeyin değiştiği zamanalr lise yılları.Ölzeyeceğime eminim.Haydi şimdi ÖSS yi geçelimde rahatlayalım.Liseyide şanıma yaraşır şekilde süper bir karneyle(hayatımın en iyi karnesiyle)bitirdim.matematiğim 3(orta1 den beri olmayan birşey)geometrim 2ne??Bu benim için süper)Uzay geometri 2(mükemmel.Çünkü ilk dönem neredeyse 0 alıyordum.Kılpayı)Onun dışında hepsi 4-5.İştee beaa.Bizimkiler bu karneyi gördüler.Artık ÖSSyi kazanamasamda birşey demeyecekler.(nasılsa seneye gene girebilirim)Acayip rahatladım[hline]We are not murderers.We are business man
Soldatda Bishop diye bir beceriksiz görürseniz bana bakıyorsunuz.Tepenize bomba yerseniz özür dilerim:D
Sosyal ağlarda paylaş

aslında cok kötü lise bitti,belki hayatımda edindiğim en iyi arkadaşlardı (evet evet öyle idi onlar en iyilerdi)birdaha böyle kafa dengi arkadaşlarımı bulabilirmiyim bilmiyorum ama çok üzülüyorum belki bu sene ünv. kazanıp gidicem ama hiç sanmıyorum oradaki arkadaşlıklarım orta okuldan beridir tanıdıgım kişiler gibi olsunlar yani koskoca 6 yıl...[hline]WKII Clan Page - Kolayoyun - Turkmap Oyun Editing Siteniz
don`t worry,be happy...
Sosyal ağlarda paylaş

evet yani bide soyle düsünün okul bitince arkadas ortamida bitio veya acaip aza iniyo en berbati üni den sonra iş hayati başlio düsününce kötü oluyo insan demi :D[hline]quando traducete in dizionario e leggete saprò che la u è il sazan migliore nel mondo
Life's mean has been changed for him after banned from daoc :-pFerman padişahin dağlar bizimdir
Sosyal ağlarda paylaş

said:
daverc, 13 June 2003 15:06 tarihinde demiş ki:
evet yani bide soyle düsünün okul bitince arkadas ortamida bitio veya acaip aza iniyo en berbati üni den sonra iş hayati başlio düsününce kötü oluyo insan demi :D[hline]quando traducete in dizionario e leggete saprò che la u è il sazan migliore nel mondo
Life's mean has been changed for him after banned from daoc :-pFerman padişahin dağlar bizimdir

Yaşlanıyoruz yaaa.Ühühüh.Yakında saçalrımız beyazlar(gerçi benimkiler beyazladı hafiften ama o sinirdenmiş.3 senedir tepesi hafif bir beyaz todnadır saçların)Hakakten gidiyor arkadaşlar.Ne yaparsak yapalım şu kurduğumuz arkadaşlıkları birarada tutmak çok zor bea.Aynı şehirde olmayınca insan kısa aralarla görüşüyor.Bir zaman sorna unutup gidiyorlar[hline]We are not murderers.We are business man
Soldatda Bishop diye bir beceriksiz görürseniz bana bakıyorsunuz.Tepenize bomba yerseniz özür dilerim:D
Sosyal ağlarda paylaş

okuldan felan cogumuz nefret ederiz ama okul bittigi zaman herkez gib bizde keske bitmeseydi deriz hem arakdas cevresi hemde aliskanlik gibi gelio bana[hline]quando traducete in dizionario e leggete saprò che la u è il sazan migliore nel mondo
Sosyal ağlarda paylaş

hayır prawler cım olay öyle değil ünide adamlar slm,slm nbr,nbr tipinde konusuyorlar,hangisi benimle sigarasını paylaşıcak (içmiyorum ama ),benimle canım sıkıldıgında kendi işini bırakıp muhabbet edecek bunlar en basitleri,aa kız-erkek ilişkileri belki liseden daha ileridir... ama orada sadece 1 yada 2 tane kankan olur suan bitirdiğim okulda sınıfa girmek için en az 10 dk koridorda yürürüm(okulumuz cok büyük değil.)[hline]WKII Clan Page - Kolayoyun - Turkmap Oyun Editing Siteniz
don`t worry,be happy...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...