Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PATH of Heroes - Mobil Oyun

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Hello Paticiks!

Mobil oyunların bir başlığı olmadığı için konuyu Garbage'a açtım ama uygun bir yere taşınabilir tabii ki :).

5 6 aydır üstünde çalıştığımız mobil oyunumuzu bugün herkese açtık.
2 3 dakikalık karşılıklı savaşların olduğu, tahmin ve strateji oyunu olarak özetleyebilirim :). Benzer bir oyun görmedim, içeriği farklı tutmaya çalıştık, herolar var, skinler var ama aktif oyuna etkileri yok. Olay tamamen rakibin hareketini tahmin etmek ve ona göre strateji belirlemek üzerine :).

Cep telefonlarınızdan https://obez.app.link/cWNYDStZuQ adresine gidip indirebilirsiniz. Herhangi bir hata vs de buraya yazarsanız kontrol eder, güncelleme geçeriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Magnum Damla bizim ofiste çalışıyor, burayı bilmez o diye ben de burada paylaştım :).

Tüm içerikleri yapımcı ekibe gönderiyorum, teşekkürler deneyenlere, yorum atanlara :). 5 yıldız ve comment yapın avcılığı yapmıyorum, beğenen beğendiği kadar versin yıldız. Hafif bi trendde 2. olduk, reklama daha başlanmadı, reklamlarla bakalım nerelere gidecek. Her oyun 2 3 dakikadan çok sürmüyor, pvp olayı tamamen, keyifli aslında :).

@sardalya 10 yaş civarı çocuklar görselliği ve karakterleri sevdi, oynama kısmında da sorun yaşamadık ama tabi Candy Crush tadında bir görsellik sunmuyor onlara. Dediğin gibi basit şeyler de yapmak lazım. Bu biraz masraflı ve uzun zamanlı oldu, ilk oyunumuz onun da etkisi var.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi 10 oyun oynadim hic birini kaybetmedim. Sadece birinde rakibin 1 puani benim 25 falan puanim varken fantazi olsun diye 25 ini birden bastim, meger puanlar 0-0 olunca berabere kaliyomuş cjdk ben son çakan alir gibi dusunmustum.

Yani ilginc bi oyun yapmissiniz ama oynarken ruhumu rahatsiz eden bi yonu var hahdjs yani o sizinle alakali bi sey degil, oyunun direk metasi iç gicikliyo, aşırı gergin, benim yasli ruhum curur bunu uzun soluklu oynarsam. Bi kac genc bebeyi rage quite sokmus olabilirim ama, arka arkaya OGREN DE GEL cakip son 3 hamlede eline alanlar oldu da djcjdksk bebeler fazla predictable sanirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

Abi 10 oyun oynadim hic birini kaybetmedim. Sadece birinde rakibin 1 puani benim 25 falan puanim varken fantazi olsun diye 25 ini birden bastim, meger puanlar 0-0 olunca berabere kaliyomuş cjdk ben son çakan alir gibi dusunmustum.

Yani ilginc bi oyun yapmissiniz ama oynarken ruhumu rahatsiz eden bi yonu var hahdjs yani o sizinle alakali bi sey degil, oyunun direk metasi iç gicikliyo, aşırı gergin, benim yasli ruhum curur bunu uzun soluklu oynarsam. Bi kac genc bebeyi rage quite sokmus olabilirim ama, arka arkaya OGREN DE GEL cakip son 3 hamlede eline alanlar oldu da djcjdksk bebeler fazla predictable sanirim.

Ben de nerdeyse 90% yendim, belki de bot oynatiyorlar hu ha ha :)

oynatmiyosaniz da oynatin kim bilecek
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...