Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LOTR: Two Towers KanalD de

Toledor

Öne çıkan mesajlar

kaçırcağını sanmam kimsenin...her film topicinde söylüyorum burdada söyliyim..umarım reklam manyağı yapıp mundar etmezler filmi...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

ilkinde reklam manyagı yapmadıklarına gore (ben oyle hatırlıyorum) bundada yapmazlar heralde. Ilk gordugumde verdıgım tepkı buraya yazılmaz. ayıp cık cık.
Kanald ındıana jones serisi ve bu fılmle olayı bıtırmıstır. Zevkle , ailecek izlicez.[signature][hline]Bamya_de_Morgoth
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Spidee, 02 Şubat 2005 00:41 tarihinde demiş ki:
Dublajlı olmasa güzel de, dublajlı olması bütün atmosferini kaçırıyor filmin bence..

aynen öyle ya...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

showtv[signature][hline]Saeros, 16 Ocak 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
otobüste kıza aşık olunmaz. otobüste kıza karşı hormonlar azar.
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
karakedi, 14 Ocak 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
merak etme türkiyede sevişme teklifini reddeden erkek pek bulunmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

izlenez abi
divx den bile kalitesiz
bolca reklam
altan spamler pop ap lar

"swışınkılıcı" yaz 2666 ya gönder ışın kılıcı meldoisi cepine gelsin gibi pop uplar

televizyonda ki parazitler

ben olsam sw yi seredeceksem 3 milyona kıyıp dvd sini kiralayıp seyrederdim[signature][hline]Saadettin Teksoy + Reha muhta = Atom bombasından 25.0000^38 güçlü enerji patlaması yani saadettin ile reha bir araya gelirse insanlık; köpekliğe doğru evrimleşecek

[Bu mesaj fizik tarafından 03 Şubat 2005 19:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yayınlanmadı sanırım :) kanald de indeana jones u gördüm ben :-)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 November 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mandooo, 01 Şubat 2005 21:52 tarihinde demiş ki:
kaçırcağını sanmam kimsenin...her film topicinde söylüyorum burdada söyliyim..umarım reklam manyağı yapıp mundar etmezler filmi...

aaa olur mu oyle şey 10 dk film 15 dk ara : ))) gusel LOTR ne hallere düşecek kimbilir[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aaa olur mu oyle şey 10 dk film 15 dk ara : ))) gusel LOTR ne hallere düşecek kimbilir
artık bunu yapamazlar . zaten kanal d artık yapmıyor (bkz: aklıl oyunları)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 November 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ehe lotr yine şanslı çığlık serisinin 3 filmini toplam 5-6 yılda verdiler.

düzgün film veremiyorlarsa düzgün dizi yapsınlar bari dicem ama izlio işte insanlar ağalı bilmemneli ıvır zıvırları.ileri değil geri gidiyoruz valla.[signature][hline]"Zz.. Me busy, go away!"
Arcane, Lazy Peon
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...