Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

13.06.2003 - Pepelek Radyo'da $u an

Kaspar

Öne çıkan mesajlar

cikiorum 1 saatligine, ogleden sonra 1de devralabilirim, takiliniz =]

dres calsin hatta, pekzel calio o, gun ici konseptine uygun

saat 2de muzikal kusagi var, kacirmayiniz fiddler on the roof`u =][hline]"C" is for cookie - its good enough for me!
A round donut with one bite out of it also looks like a "C" but its it not as good as a cookie!

Sosyal ağlarda paylaş

DUYURU ::

Selamlar,

bu akşam benim 9 - 10 arası olan programla BonePART ın 10 11 arası olan program yer değiştirdi önce BOne çıkıcak sonra ben
*! Akşam 6 ya ÖSS deneme koyan zihniyete kafasını sokmaya gider *

Özür dilerim tekrar.[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while
Berk's Playlist
Sosyal ağlarda paylaş

ben ofise dondum ama azcik isim var, seraxis mahsuru yoksa sen calmaya devam eder misin? pekzel caliosun zaten =]

2 de gelirim ben fiddler on the roof yapcaz[hline]"C" is for cookie - its good enough for me!
A round donut with one bite out of it also looks like a "C" but its it not as good as a cookie!

Sosyal ağlarda paylaş

muzikal olayi patladigi icin baska bi zamana ertelendi ne yazik ki *firk*

su anda bi arkadasim hip trip hop trop zip zip programi yapio, 17:00 ye kadar[hline]"C" is for cookie - its good enough for me!

Sosyal ağlarda paylaş

ya bu mp3 id`lerinde sarki isimlerinin yannis yazilmasina kilim ben, bunu degistirmenin bi yolu var mi? varsa farkettikce degistirelim valla, bende de bi suru sarki`nin sirf id`sine kil oldugum icin radyoda calamiorum. gorunen sey gercek mp3 file adi olmuyo ya, id gorunuyo hani, mesela riglous `i want it all` caldi, `i want hero` yazio orda
heuehue[hline]"C" is for cookie - its good enough for me!

Sosyal ağlarda paylaş

Yayın gene kendinden geçti ha bire Doors un aynı şarkısı çalıyor. CDden çalmaya çalışıyor biri gene galiba.Birde en sonra Turtle Power cıngılı var :)[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli............Mp3 List

[Bu mesaj Absolut tarafından 13 June 2003 19:17 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Absolut tarafından 13 June 2003 19:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...