Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

11 hazirana ertelendi internet

Absolut

Öne çıkan mesajlar

Abi Singapura gönderdikleri gemide onların singapurdeki telekomda onların başka ülkenin hatta kamçatkanın ucunda bile olsa o adamlar bize doğru bilgiyi vermekle sorumlular yani nekadar saçma bişeyi savunuyosun adamlar kuzumu peki iki kere singapur yanlış tarih verdi bunlarda hala onların verdiği tarihi söylemeye devam ediyo saçmalığa bak eğer ben onlara para ödüyosum beni doğru bilgilendirmek ve aldıkları para değerinde hizmet sunmak zorundalar isterse kabloları Kuzey kutbundan geçsin hala o kablolar onların sorumluluğunda yani eğer Sinagapurdaki adamlarda iş yoksa adam gibi adam göndersinler azcık mantıklı konuş yani bu adamların yaptığı şeyi saçma bi şekilde haklamaya çalışma[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj Ardeth tarafından 09 June 2003 17:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca pekala Singapurdaki adamlarda heralde ''önümüzdeki hafta içinde bir vakit tamiratı biticek'' cümlesinin kurabilcek kadar dil biliyolardır dimi? Onlarda Türk Telekom çalışanı değilmi kardeşim eğer onların söylediği doğru değilse bunun sorunlusu genede türk telekomdur.[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 09 June 2003 17:10 tarihinde demiş ki:
Ayrıca pekala Singapurdaki adamlarda heralde ''önümüzdeki hafta içinde bir vakit tamiratı biticek'' cümlesinin kurabilcek kadar dil biliyolardır dimi? Onlarda Türk Telekom çalışanı değilmi kardeşim eğer onların söylediği doğru değilse bunun sorunlusu genede türk telekomdur.[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Hoca bu kel alaka oldu arızayı giderecekl olan adamlar singapur telekom dur bizim burda telekoma kufredebilecegimiz tek nokta neden bu arıza gıderilene kadar baska bir kablo ustunden yada uydudan gecici bir destek alınmadıgıdır
buda İHALE YASASINI DAYATIO BIZE
yani singapur telekom olayın tarıhını belirlicek
yeterince acık konusabıldimmi ?
Sosyal ağlarda paylaş

İyide abi bak ilk başta bi hafta dendi sonra 2 hafta oldu 6 haziran oldu 11 haziran oldu 14, 15 16 devam eder Sonuçta Singapur olsun alaska olsun Burdaki Türk Telekom bu işe el atmalı yani bu adamlar enayimi hala buna göz yumuyo? Yani biz okadar para ödedik ama singapurdakiler kabloyu tamir etmek istemiyomuş havalarında diilmiş diye ozaman 1-2 sene bekleyelim farketmez? anladınmı sonuçta olayda böyle bi yamukluk varsa Türk Telekomun el atması lazım ödediğimiz paranın hakkını vermek için. Kuzu gibi Singapurdan her söyleneni tekrarlamakla olmaz anladınmı? Burda Türk telekomunda suçu var.[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

Şuanda fıttırdığım için derdimi anlatamıyorum ama düşünseniz yani bu gecikmelerede TÜRK telekomunda suçu var enayi gibi böyle bekledikleri için yani ozaman ''yapıcakları hiç bi şey yok '' deyip rahat bizi 2 senede bekletirler sakın gelipte bana bunu demeyin[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar tam olarak 11 haziran dendi mi bilmiyorum ama adamlarbaktilar olmuyo ozaman ne biliim 16 haziran falan derlerdi boyle hemen 2 gun soraya atmazlardi adamlarinda yapacak bi seyi yok yani(kabloyum)baya saydiriyorum ama ttnet e degil neden acilmadigina cunku onlar orda calisma yapmiyo..adamlar tarih veriyo onlarda direk soyluyo ben 11 haziranda acilacagina inaniyorum en gec 13 haziranda acilir(insallah) :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLaQ, 09 June 2003 17:40 tarihinde demiş ki:
Yunanistan da aynı olaydan müzdarip olunca uydu çıkışı kullanmaya başlamış 2 gün içinde diye duydum. Olay direkt türktelekomun öküzlüğü..[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-

yanlıs anlasılıyorum heralde tt nin sucu hemen yedek bi cıkıs bulamamasırıdr ve buda en buyuk okuzluktur
ancak kablonun tamirinin edilmemis olması tt nin sucu deildir
Sosyal ağlarda paylaş

TTnetin tek sorumsuzluğu bütün çıkışı tek yönden yapması onun dışında tamiri veya tekrar devreye alınması hakkında yapabileceği birşey yok. Kopan parça ttnetin sorumluluk kısmında olsa dedikleriniz doğru ama bu durumda TTneti anca neden hala geçici bir hat kiralamadığı ile suçlayabiliriz.
Tamir zamanını TTnette ordan sorumlu olan firmadan bilgilere göre bizlere ulaştırıyor. Yani onlarda ne duyuyorsa bize söylüyorlar. 11 haziran olayına gelince muhtemelen her anlaşma gibi bir aksaklık olması durumunda belli zaman içerisinde tamir garantisi vermiştir ordan sorumlu firma ve bu onun bitme tarihidir, bu tarihten sonra cezaya kalacaktır ve çok ciddi paralar söz konusudur. İşte bu yüzden 11 hazirandan baya umutluyum ama TTnetten dolayı değil kopmadan sorumlu olan firmanın cezaya kalmamak için elinden geleni yapacağından.[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baggio, 09 June 2003 18:24 tarihinde demiş ki:
Senin arkadasinin bilgisayarini tamire gitmene benzemiyo bu olay Ardeth ehe, 'siz beceremiyosunuz acilin lan' diyip TT giremiyo isin icine oyle, o kablonun tamirinden Singapur Telekom sorumlu.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111

Neden diğerleri itiraz etmez çünkü herkez uyduya muyduya geçiyo eminimki bizim ülkedeki telekom gibi oturup bekleyen sayılı yer vardır onun için biz ortada kalıyoruz neyse bakalım en azından adamlar koyun gibi singapurdan gelen haberi 4-5 kere arka arkaya yayınlayıpta hala bişeyler olduğunu farkına varmıştır diye umuyorum.[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

Abi bide adamlar sanki bide uyduya geçip alternatif yol bulmuş gibi zamn yapıyo fıttırıcam ya anlamıyorum abi bu adamları[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

Abi adamların aldığı uydu ile sparnotesa girmek 1 saatimi aldı yani ben buna alternatif demem açıkçası oyalama derim[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

Yani benim babamın çalıştığı şirket bile %30 kapasite ile uyduya para ödedi bu olaydan sonra TTnet hala geçmedi anlamıyorum bukadar parayla napıyolar[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...