Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Slipknot-Vermillion

trapt

Öne çıkan mesajlar

Bu aralar pek fazla rock&metal dinlemiyorum
çünkü yeni rock şarkılarının eskiler gibi tadı yok
fakat son günlerde slipknot un yeni albümü düşüncelerimi değiştirdi..
ne kadar dinlersem dinliyeyim hiç bıkmadım..gerçekten mükemmel bir şarkı ve slipknot için bir ilk...(part 2 'de adam böğürmeden söliebileceğini kanıtlamış) ve sesinin bukadar mükemmel olabileceğini bilmezdim..bi görüşlerinizi alalım[signature][hline]I thought it would be nice to lie down and close my eyes
It never occurred to me that I am already asleep
Sosyal ağlarda paylaş

http://forum.paticik.com/view.php?id=89943
şöle 1 alternatif war
2. si şarkıda pogo luk yermi war ?

3. bundan önce jumpdafuckup şarkısında sesini böle kullanmştı hatta insanı daha eriticek bi şekilde

4. stone sour da da vokaller genelde böle..[signature][hline]You cannot kill what you did not create
BiTcH_oFBaT's gallery
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

soulfly'ın jump da fuck up ı kadar pogoluk olamaz :D[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Fistan, 12 Ocak 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
trapt, 11 Şubat 2005 20:53 tarihinde demiş ki:
Bu aralar pek fazla rock&metal dinlemiyorum
çünkü yeni rock şarkılarının eskiler gibi tadı yok
fakat son günlerde slipknot un yeni albümü düşüncelerimi değiştirdi..
ne kadar dinlersem dinliyeyim hiç bıkmadım..gerçekten mükemmel bir şarkı ve slipknot için bir ilk...(part 2 'de adam böğürmeden söliebileceğini kanıtlamış) ve sesinin bukadar mükemmel olabileceğini bilmezdim..bi görüşlerinizi alalım

belki rock&metal olarak dinlediğin şeyler güzel değildir tüm türleri ve temsilcilerini oturup dinledin mi??[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Fistan, 12 Ocak 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

1.konular farklı
2.çoğu rock türünü dinledim ama bu aralar elimi ayağımı çektim..
3.part 2 de olduğu gibi slipknot için bir ilk
4.nakaratına hastayım =)[signature][hline]I thought it would be nice to lie down and close my eyes
It never occurred to me that I am already asleep
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...