Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkiyede Taraftarlar!!!

_Tora_

Öne çıkan mesajlar

Bir ulke dusunun ki hergun futbolla yatip futbolla kalkiyor ama mac icin stadlara gitmiyor cok yazik ispanyada falan at. bilbao mesela 30000 kombine satarken bizim kluplerimiz 15000 satinca seviniyorlar artik insanlari daha cok maclara yonlendirmemiz lazim ki futbol daha da ilerlesin... Mesela besiktas da ben bu seneye kdr kombine almadigima o kdr uzuldum ki anlatamam ama bu seneden sonra bu zewki hep tatmak isterim lutfen herkesi stadlara yonlerdirelim ve boylece takimlarimiz daha da ileri gitsin...[signature][hline]
blackchaos, 04 Mayıs 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
Kaka manchestera bu sene geldi Hasselbaink de bu sene geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Burdaki konuşulanlar/tartışılanlar ispanya , ingiltere düzeyine gelmediği sürece o kadar kombine satılmaz. ayrıca atletici bilbao örneği biraz sıradışı. sonuçra o takım bask bölgesinin milli takımı. normal yani iorda o kadar kombine alınması.

ek: ayrıca kombine bilet alındığında maça girebileceğimin garantisi olmayan bi ülkede o parayı kimse verdiremez bana.[signature][hline] MSN : [email protected]
--
CoH: Hüsamettin Invul Tanker LvL 25
--
arcane, 10 Şubat 2005 09:35 tarihinde demiş ki:
genç, körpecik zihinlerin sağlıklı gelişimi için heteroseksüel bi forum isteriz!

[Bu mesaj tunch tarafından 12 Şubat 2005 13:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yahu herşey ekonomiye bakıyor işte.
Türkiye Ligi 3 büyük klubun ligi diğer takımlar sadece piyon.Birtek trabzon kale =)
isteyen istediği hakeme maçı yönettiriyor gerekirse federasyon başknı tehtid ediliyor.
Mhk başkanları zaten tv programlarından fırsat buldukça maça haKem atıyorlar.

böyle uzar gider bunlar bir zincir gibi.

Ayrıca doğru bilboa bask bölgesinin milli takımı.

Türkiye de adam niye tutsunki başarısı olmayan bir takımı? Açıkcası ben tutmazdım.Ben beşiktaş doğumluyum beşiktaşta büyüdüm beşiktaşı tuttum ama başarısı vardı şampiyon oluyordu.

Gb ankaragücünün malatyanın ne kadar başarısı varki?

Türkiye nin en büyük 2. şehri olan İzmir in bile 4 takımı 2. ligde =)[signature][hline]tuana...
Sosyal ağlarda paylaş

biri sunderland'mi dedi :P

bi kere maçlara giden halkımızın ekonomik durumu düzelmesi gerekiyor.para yok ki adam maça gitsin.
ben çok insan tanıyorum 2 milyon verip digitürkten izlemiyor maçı.çünkü parası yok!
ingilterede bakkala gider gibi gidiyor millet maçlara.rahat yani..
Sosyal ağlarda paylaş

milli takim diosun trabzon lazlarin milli takimi sayiliyor ne kdr macina gidiliyor. Sonra rizede mesela ne kdr maca gidiliyor.. Bunun tek iyi ornegi sivasspor o da birazcik basari olunca oluyor. Sonra dadaslar diolar erzurum spor bisiler yapilinca cok seviniolar hatta o kdr cok ki silahla sevinenleri vuruolar. Bunlarin hicbiri maclara gitmiolar benim dediim ole disarda durup televizyonda izliip sonra hicbisi yapmadan sadece bos bos konsanlar deildir taraftar taraftar dediin takimini hicbir zmn yanliz birakmayan adamlardir ama bizde bukultur yok. Burda kimseyi suclamiyorum yada yargilamiyorum sadece yanlis bir dusunce icinde oldugumuzu gostermek istiyorum...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ankarada gb bi ara maclari acik kapi oynatiodu yine dolmuodu sen ne diosun... Bu is sadece parayla ilgisi yok basinin cok buyuk sucu war basin hep taraftarlari terorist anarsist gibi tanitiyor bunun uzerine herkes korkak davraniyor stada gitmekte... Bence kafalardaki bazi dusunceleri degistirmemiz lazim. Mesela hnerdeyse hic kadin gelmior maclara bence cok kotu birsey ve buyuk bir eksiklik bence...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Abi tmm da büyük takımların dahi stadları dolmuyo adam o konudan başlamış. Konu biraz değişmiş gibi sonradan..

Bu platformda bulunanların çoğunun maddi durumu TR standartlarının üzerinde ve kaçımız takımımıza cidden destek oluyoruzki?
Bende bu sene kaçırdım fakat seneye öğrenci kombinesi almayı düşünüyorum tabiki bulabilirsem. Ayrıca herhangibir sorunda olmaz kombinesi olan adam maçını izler.[signature][hline]Atahost.net Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

kombineler çok pahalı hem ayrıca kombine alıpta ne yapıcamki? oturup maç izlicek olsam evimde izlerim...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

Iyi de Ingiltere'de en zatif takim bile elinden geldigince `guzel futbol` oynamaya cali$iyor. Keyif veriyor izleyene... Bizde bu yok. 90 dakika `yatan` takimi izlemeye de gidilmez.
Ayrica Barcelona FC yilda 85.000 kombine satiyor. 30.000 de neymi$...[signature][hline]wi$h, the only gay eskimo

Sosyal ağlarda paylaş

fiyatlar pahalı bu biir
iyi futbol yok (ki ingiltere ikinci ligi bile daha eğlenceli) bu ikiii
insanlar stada maç izlemeye değil ana avrat sözvmeye ve stres atmaya gidiyor bu üüüüç
futbol bir spordur zaten yukarıda bahsettiğim insan güruhu basketboldada aynı şekilde küfür ediyor olimpiyatlardada küfür ediyor dööörrtt
futbol at yarışı izlenirgibi izlenmez bu da beeeşş

işte bu nedenlerden ötürü ben gitmiyorum maçlara çünkü izleme zevki yok herkesde bir hayvanlık kaptırmış gidiyorlar yok hakeme yok tkarşı takımın taraftarına oyuncusuna.. ayıp ya.. sonra bu ,snanlar "maç öyle oturarak izlenmez lölö" diyorlar tamam kabul taraftar dediğin takımını canlandırmak için tezahüratta bulunmalı ama küfür etmemeli.. küfür etmek ne zamandan beri tezahürat oldu işte o zaman stadda maç izleme zevki de öldü arkadaşlar..

ben maçımı oturarak izlerim meksika dalgasında ayağa kalkarım
ben tezahuratımı oturarak yaparım en fazla "hayvan" derim
ben kimseye sülale boyu küfretmem edecek olursam direk o kişiye ederim (mesela kasten çok sert bir faul yaptı kalkıp "hayvan herif" derim)

ve bence insan olan, spor karşılaşmasını izlemeye giden de böyle davranmalı. maç başında fişekler yakılmalı şarkılar söylenmeli bayrajklar sallanmalı maç sırasında ise fişekler yakılmamalı tezahürat olmalı bayraklar sallanmalı..[signature][hline]Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

bu sezon tribün desteğimiz az. takımı desteklemek yerine takımı tahrik ediyoruz. çok baskı kuruyoruz takım üstünde. tümer 100 metre depar atıyor tek başına pres yapıyor. bizimkiler hala hakeme lüfür ediyor. futbolcuya bi tepki yok.[signature][hline] MSN : [email protected]
--
CoH: Hüsamettin Invul Tanker LvL 25
--
arcane, 10 Şubat 2005 09:35 tarihinde demiş ki:
genç, körpecik zihinlerin sağlıklı gelişimi için heteroseksüel bi forum isteriz!

Sosyal ağlarda paylaş

tunc sen ne sacmaliosun sen en son hangi bjk macina gittin... Bjk taraftari cok buyuk etki yapio karsi takim ustunde denizli tdsi de mac sonunda bjk taraftari olmasaydi bu mac bole bitmezdi dedi...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mave, 14 Şubat 2005 14:39 tarihinde demiş ki:
Tribün desteği konu oLunca Beşiktaş tarafının eLine kimse su dökemez.

Her yerde olaymısın sen birader ????[signature][hline]fizban, 02 Kasım 2004 20:31 tarihinde demiş ki:
fenerde eksik nobre var, ama fenerde umut yok :)

Be Pro !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...