Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Android f/p öneriler, danışma, takas neyin.

Figh

Öne çıkan mesajlar

Merhaba nereye açacağıma zor karar verdim.

elimde 1 adet iphone7 32gb var ve bu ay saçma sapan bir ekonomik sınavdan geçiyorum nedense.

şirket telefonu olarak note8 verdiklerinden beri pek kullanmıyorum 7yi, kullandığım zaman ise ekran küçük geliyor gözüme vs sıkılıyorum birşeyler izlemek için vs bile artık şirket telefonunu kullanıyorum.

bende dedim ki, cihaz temiz 2.4k falan ediyor sanırım sahibindene baktığımda, bunu satayım red 5s plus xiaomidir, huaweidir birşeyler alayım 900-1400 bandında sıfır ya da ikinci el, hem arada bir miktar beni destekleyecek nakit kalır, hemde ekranı büyük bir telefona geçerim en azından kullanırım rahatça.

telefon önerisi isteyeceğim sizden, xiaomielere bakıyorum da milyon model çıkarmışlar, samsung/lg zaten almam öldürseler.

ne alayım ben?

birde aranızda dediğim ayarda bir telefonu olan üstüne nakit verip ip7ye takas etmek isteyen olursa ses etsin mat siyah, istenirse fotoları atarım.

Onarım ve Servis Kapsamı: Etkin
Ürününüz uygun donanım onarımları ve servis için Apple'ın Sınırlı Garantisi kapsamındadır.
Tahmini Sona Erme Tarihi: 14 Aralık 2018
Sosyal ağlarda paylaş

sorgusuz mi6 ya da mi note 3 alıp devam et ya öyle bir cihaz arıyorsan.

mi note 3 kamera falan bayağı bayağı iyi mi 6'ya göre. mi 6'nın donanımı daha iyi mi note 3'ten ama ekranı küçük falan işte artık tercihi sen yap.

ben mi8 bkeliyordum da bir numarası yok ve çok pahalı olduğundan mi note 3 ile devam edicem gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

mascio said:

sorgusuz mi6 ya da mi note 3 alıp devam et ya öyle bir cihaz arıyorsan.

mi note 3 kamera falan bayağı bayağı iyi mi 6'ya göre. mi 6'nın donanımı daha iyi mi note 3'ten ama ekranı küçük falan işte artık tercihi sen yap.

ben mi8 bkeliyordum da bir numarası yok ve çok pahalı olduğundan mi note 3 ile devam edicem gibi.

abi daha ne numarası olsun ki? fiyatına bakma sen o baya bir düşer. numarası konusuna gelince yine o fiyata en güncel snapdragonu kullanıyorsun. mi 6 daki büyük dezavantaj ekran boyutuydu. Şimdi ekranı da büyüdü. Birde yüz tanıması iphone dan farksız. Karanlık maranlık fark etmeden çat diye açıyor kilidi. Ram depolama v.s her şeyi zaten iyi. Kamerası da baya bir iyileşmiş. Daha ne olsun ki yani
Sosyal ağlarda paylaş

abi işte onun fiyatı düşene kadar yepyeni telefonlar çıkacak falan sistem öyle işliyor xiaomi tarafında. amiral gemilerinden 6 ay sonra çıkarıp hepsinden iyi hale geliyor. sonra işte yavaş yavaş listedeki en iyi 4. 5. telefon oluyor mi serisi.

tabii fiyatı göz önünde bulundurunca çok çok çok daha iyi yani. ona asla lafım yok ve ağır bir xiaomi fanboyuyum bu arada hdfj.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...