Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş - Denizlispor

tunch

Öne çıkan mesajlar

nukem abi o kadarda abartma.

ronaldonun pozisyonunda faul yok , hakem faul vermemiş diyelim en azından. sen neden elle alırsın topu eline hakem sen misin?

penaltı tekrarı konusunda haklısın , tekrarı gerekir. hatta pozisyondan önce hakem çizgiyi gösterip geçmeyin diyor. ama uygulama?.. yok. türkiyede atılan penaltıların hepsi kural dışı. hepsinin tekrarı gerekir.

hakem bir kaç faul ve beşiktaşın bir ofsaytını vermeme dışında hatasız (ofsaytta yan hakemin hatası)

ha bide ersen elle aldı diye topu sarı kart verdi. ofsayttan sonra topa vurdu diye sarı kartsa daha vahim. pozisyon ofsayt değil :)

hakem ortada bi şekilde kötü yani :)

maç mı? rezil. laf söylemeye gerek yok.[signature][hline] MSN : [email protected]
--
CoH: Hüsamettin Invul Tanker LvL 25
--
arcane, 10 Şubat 2005 09:35 tarihinde demiş ki:
genç, körpecik zihinlerin sağlıklı gelişimi için heteroseksüel bi forum isteriz!

Sosyal ağlarda paylaş

yerleştiriceksin alakasız tarafta boş boş bakan yardımcı hakemi ceza sahası çizgisine.

vuruş yapılmadan ceza sahası içine girene sarı kart. bak bakallım kimse girebiliyomu?

serbest atışta baraj ihlali olursa ( GB maçı hariç :D ) nasıl pozisyon tekrar başlıyor , bozana sarı kart gösteriliyor. bu kadar basit.[signature][hline] MSN : [email protected]
--
--
genç, körpecik zihinlerin sağlıklı gelişimi için heteroseksüel bi forum isteriz!

Sosyal ağlarda paylaş

nukem yine ykarşındayım sanırım...

denizlinin penaltı beklediği pozisyonda dikkat edersen. ersen martin çağdaş beraber çekiyolarlar. daha sonra ersen çağdaşı bırakıyor ve "yan hakeme bakarak" kendini yere bırakıyor. o çekmeden dolayı düşmüyor. penaltıyı vermedi ise ikinci sarı kırmızı olması lazım. nasıl bir eyyamcılıktır bu anlam veremiyorum.

ronaldonun pozisyonunda bayrak kalkmış diye duydum. ama yinede yanlış hareket. sarı kart dogru.

ya bu arada bu ahmet yıldırım kadar köüz bi adam tanımıyorum ben. kalecinin salaklığı olmasa yine gol olmıycak o pozisyon. pancu çıkarken o gireceğine 8 kişi kalsaydık daha iyiydi.[signature][hline] MSN : [email protected]
--
--

[Bu mesaj tunch tarafından 12 Şubat 2005 20:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...