Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampire - The Masquerade Bloodlines

xantia

Öne çıkan mesajlar

yağv. ocean hotel midir nedir onu tırsmaktan 2 günde geçtim. =P nedir bende bu korku olayı be... silent hill 3'ü yurtta tek başıma karanlık odada oynardım. bunu nie beceremedim?[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
goldenice, 03 Şubat 2005 04:30 tarihinde demiş ki:
hayır Ventrue

hmm brujah ile oynamıştım ben diğerlerinde oynamıştım hep bug sorun olmamıştı brujahta ara sıra buglar olmuştu belki ondandır diyecem yeniden başka bir klanla başla derim oyuna veya onun save ini birisine yolla o mezara girsin tam girişin önünde dursun yada save edip sana yollasın
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=ocean hotel]benide epey tırsdırmıştı o ne ya önünden aniden koşuyo sonra bir odayı işaret ediyo felan başka odadagirince duvarda get out yazıyo sonra insan gazeteleri okuyunca iyice bi kıl oluyo [/spo][signature][hline]Ghost1989, 10 Aralık 2003 15:29 tarihinde demiş ki:

hmm saveimi alıp mezarlığa girecek bi gönüllü aranıyor(oyuna yeniden başlayamam şu oceon hotel üzerimdeki etkisini yeni kaldırıyo)

[Bu mesaj goldenice tarafından 03 Şubat 2005 04:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dextra, 03 Şubat 2005 04:33 tarihinde demiş ki:
yağv. ocean hotel midir nedir onu tırsmaktan 2 günde geçtim. =P nedir bende bu korku olayı be... silent hill 3'ü yurtta tek başıma karanlık odada oynardım. bunu nie beceremedim?

bende orda çok tırsmıştım gece oynuyorudm hemde geç saatte o halkadaki kıza benzeyen kız geçiyor ya aniden önünden orda kalbim duracak sandım sonra yavaş yavaş alıştım ama çoğu kişi orada korkuyor biraz vampir olman fayda etmez orda eheh
Sosyal ağlarda paylaş

şöle büyük büyük yazimde gören olsun
Holywooddaki mezarlığın kapısının önünde bulunan karekterimi mezarlığa sokup save alacak babayiğit aranmaktadır[signature][hline]Ghost1989, 10 Aralık 2003 15:29 tarihinde demiş ki:
I FUCK ALL AREA MASTERS
YOU ARE SON OF A BITHC[ hline ]HACKED BY PROCAST HACKING TEAM
Sosyal ağlarda paylaş

oranın sadece başı korkunç ilk kapıyı açınca insan şok oluyo sonrası o kadar korkunç değil oceon hotel kırk kat daha fazla tırstırdı beni[signature][hline]Ghost1989, 10 Aralık 2003 15:29 tarihinde demiş ki:
I FUCK ALL AREA MASTERS
Sosyal ağlarda paylaş

Ya kardeşlerim bu oyunda ayıptır söylemesi ama undeath olan bir vampiri oynamıyormuyuz . Neden korkuyorsunuz ki . İlk başta bende hımmmm! yaptım yapmadım değil , fakat sonra dedim ki " Ben ölemem ki en çok hasar alırım ona dikkat edersek olay kolay" . Tencere tavalar fırladığı yerlerde güzeldi , cidden korku ögesi kullanılmış otelde. Belkide bunu oyuna da yayabilirlerdi de zaten ölüyüz ki . Bir Undying i oynasaydık o zaman ne derdiniz bilmem (oynamadıysanız tavsiye edilir )
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi ben 6 yaşında bütün fredy serisini(ki bazıları harbi dehşettir ama bazıları komedi filmidir)12 yaşındayken resident evil 3 ü 2 sene önce silent hill 2 yi bitirmiş bir kişi olarak ocean hotelin beni niye bu kadar tırstırdığını anlamadım ama tırsıyorum işte bana halkayı hatırlatıyo belki ondandır[signature][hline]Ghost1989, 10 Aralık 2003 15:29 tarihinde demiş ki:
I FUCK ALL AREA MASTERS
Sosyal ağlarda paylaş

said:
goldenice, 03 Şubat 2005 04:45 tarihinde demiş ki:
şöle büyük büyük yazimde gören olsun
Holywooddaki mezarlığın kapısının önünde bulunan karekterimi mezarlığa sokup save alacak babayiğit aranmaktadır

Goldenice , insanların bazı saplantıları vardır blirmisin , hani burnunun dikine gidiyorsun deriz . Güzelim sen mezarlıkta değilsin ki , marketin yanında ki kapıdasın , şehri hiç dolaşmadın mı sen :).
Cancım mezarlığın içinde save i aldım , birde zobie görevini yaptım 3 xp +malzeme+ ateşli silahları kullanma yeteneğini 1 artırdım ( zombie görevinde otomatik oluyor ) . ! kurşununu bile harcamadım ama kan kullandım :( . Şimdi soruyorum hangi save i istersin ?
Msn den beni eklersen ordan daha rahat gönderirim , zaten mailimi biliyorsun aynı maille ekle istersen
Sosyal ağlarda paylaş

faq ların hangi kapıdan bahsettiğini şimdi anladım insan bazen gözünün önündekini göremiyor nese geri kalanı ben hallederim
çok saolasın(bu arada o kapı olduğunu tahmin ettiğim için faqlarda across the street i okumamışım)senide epey yordum geri kalanı ben hallederim eline sağlık[signature][hline]Ghost1989, 10 Aralık 2003 15:29 tarihinde demiş ki:
I FUCK ALL AREA MASTERS
Sosyal ağlarda paylaş

• Set your desktop to a resolution of 800x600, 32-bit True Color and play the game at that resolution.
• Shut down all background applications.
• Disable any anti-virus software you are running.

• Set the game’s Game Options to their minimum settings. In particular, disable Environmental Effects.

• This game requires a 1400MB swap file. If you are using Windows XP, 98, or ME, make sure that you have “Let Windows Manage My Virtual Memory” enabled, and if you are using Windows 2000, make sure that you have manually set your max swap file size to 1400MB. In addition, make that you actually have enough free space on your hard drive to facilitate the swap file (1400MB).

bunları yap belki işe yarar[signature][hline]Ghost1989, 10 Aralık 2003 15:29 tarihinde demiş ki:
I FUCK ALL AREA MASTERS
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zhetes, 03 Şubat 2005 21:01 tarihinde demiş ki:
ben oyunu ald1m, yukledim fakat çal1st1r1rken hop restart at1yo makineye. Bi yard1m lütfen delirmeden ben.

Donanım sorunu olma ihtimali yüksek . Konfigürasyonunu kontrol et istersen . Başka bir başlık daha var bu oyunla ilgili istersen oraya da yaz ama bende böyle bir olay olmadı .
Sosyal ağlarda paylaş

çevirelim o zaman şimdi önce denetim masasına giriyorsun görüntü ayarlarından çözünürlüğü 800X600 ve 32 bit renk yapıyorsun oyunun ayarlarından oyunun çözünürlüğünüde 800X600 yapıyorsun oyunu böyle oynuyorsun

çalışan bütün gereksiz programları ve anti virus programlarını kapatıyorsun

oyunun grafik ayarlarından her şeyi minumuma getiriyorsun environmental effecti kapatıyorsun

şimdi bu oyun 1,4 gb swap file istiyomuş eğer windows xp ,98,me kullanıyorsan sanal bellek ayarını windowsun yapmasına izin ver tıklı olmalıymış eğer 2000 kullanıyorsan bu ayarı 1400 e elle ayarlamalıymışsın
sanal bellek ayarı xp de denetim masasında yönetimsel araçlardan bilgisayar yönetiminden açılan pencerede bilgisayar yönetimi yerel yazan yere sağ tıklayıp gelişmis sonra performans dan bulabilirsin

evt eksiği yok fazlası var ingilizce olanından[signature][hline]Ghost1989, 10 Aralık 2003 15:29 tarihinde demiş ki:
I FUCK ALL AREA MASTERS
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...