Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Matrix Reloaded Soundtrack

Volfied

Öne çıkan mesajlar

Efennim, cok soruluyo, her ne kadar indirmemis olsam da, bi liste halinde yaziyim. %100 emin olan arkadaslar hangi sarkinin nerde caldigini yazsinlar. Ama tartisma cikarsa o sarki ile ilgili her mesaji silip/editleyecem en bastan soyleyeyim. Boylece bir user geldigi zaman bakicak aha bu burda, su davullu sarki bu falan.

1. Linkin Park - Session
2. Marilyn Manson - This is the New Shit
3. Rob Zombie - Reload
4. Rod D. - Furious Angels (instrumental)
5. Team Sleep - Passportal
7. P.O.D. - Sleeping Awake
8. UnLoco - Bruises
9. Rage Against the Machine - Calm Like a Bomb
10. Oakenfold - Dread Rock
11. Fluke - Zion
12. Dave Matthews - When the World Ends (Oakenfold remix)
13. Don Davis - Main Title
14. Don Davis - Trinity Dream
15. Juno Reactor - Tea House
16. Rob D. - Chateau
17. Juno Reactor feat. Gocoo - Mona Lisa Overdrive
18. Don Davis vs. Juno Reactor - Burly Brawl
19. Don Davis - Reloaded Suite

Ben basliyim hemen

9. Rage Against The Machine - Calm Like a Bomb
-en sonda to be concluded derken baslayan sarki. Normalde oole baslamiyo ama :)[hline]Prawler, 04 May 2003 19:47 tarihinde demiş ki:
ben de inliyorum burda
Sosyal ağlarda paylaş

c'mon diye başlıyan birinci albümdekiyse wake up (sazanlık yaptım bakalım tutarsa.Ama sende hangi albm söylememişsin.)P.O.D nin şarkısına hasta odlum.Sürekli dinler durumdayın.Rob Dougan zaten müziği oldukça iyi yapan bir eleman(Birinci albümde Clubbed to Dead de piyano kısmından sonra birden bir giriş yapılıyorya(hani filmde kırmızı ışık yeşile dönüyor bizimkiler yürümeye başlıyrolar.Orada çalan kısım)harika olmuş bence(kulaklıkla dinleyin Discmanden yada bilgisayardan)Ama Furious Angels ın enstrümenta versiynunu pek sevmedim.Normal hali daha iyi(bu arada bu adamda geri geri gitme hevesi falanmı var?Clubbed to Dead'dede Furious Angels'dada geriye doğru sarıyor[hline]The silence is what kills me
I need someone here to help me
But you don't know how to listen
And let me make my decisions

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
(ne zamanın konusunu up luyorum :D) yav, matrix reloaded da, ilk sahnelerde, hani kapıyı kırarak giriyolar, ajanlar arasında konuşuyorlar,
-its him
-yeah, the unnormaly
....
-he still...
-only human...
işte ondan sonra çalan müziğin adını bulamadım, hatta sountarck larında da yok..
bilen var mı?[signature][hline]~~~~~~Éärenwén~~~~~~
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...