Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tatili Nerde Ve Nasıl Geçireceksiniz?????

Jack_Noble

Öne çıkan mesajlar

off simdi milllet sarımsaklının boklu olduunu duydua herkez bizim plaja damlayacak :) yüzerken felan kafamızı birine toslayacaz..
bu arada mortis yazın görürsün p.burcu yu dehşet partimizde:P[hline]He who commands the future commands the past
He commands the past conquers the future..
Sosyal ağlarda paylaş

en ilginç yaz tatillerimizden birisini geçireceğiz gibi ayvalıkta eh :)
said:
fizban, 11 June 2003 11:16 tarihinde demiş ki:
test çözün lan köpek gibi. ehe.

bu arada sarımsaklıda alman ingiliz bokları arasında yüzmüyoruz, çünkü alman ve ingilizler gelmiyo ehe[hline]Fizban(48:89 AM) :
associated press

bu arada benle muhabbet edip te laf koyunca mutlu olan, sonra da kendi söylediği lafı imzası yapan tek megaloman kişilik ilan ediyorum seni ehe (ne dedim ben?)[hline]Fizban (9:08 PM) :
şirin demek kız lügatında yakışıklı değil demek
Fizban (9:08 PM) :
ama hala sana böle bi kanım ısındı demek
kıl olurum şirin diyenlere
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rogman, 11 June 2003 11:12 tarihinde demiş ki:
off simdi milllet sarımsaklının boklu olduunu duydua herkez bizim plaja damlayacak :) yüzerken felan kafamızı birine toslayacaz..
bu arada mortis yazın görürsün p.burcu yu dehşet partimizde:P[hline]He who commands the future commands the past
He commands the past conquers the future..

zaten geçen sene adam yell flood yapan yapmış ayvalık meydanında herkes çataltepe sahillerine gelsin mis gibi deniz gelin bok edin diye.

pff bu sene kalabalık olmasa.. bi de ada tayfa faktörü var :)[hline]Fizban (9:08 PM) :
şirin demek kız lügatında yakışıklı değil demek
ama hala sana böle bi kanım ısındı demek
kıl olurum şirin diyenlere
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
kermit_frog, 11 June 2003 11:56 tarihinde demiş ki:
Antalya dayım tatil derdim yok ama her sene mutlaka Ankara ya giderim 2 ay felan[hline] wrak wrakkk

X: Nerdesin abi? tatilde nereye gidicen
Y: Miamideyim ama tatilde bi adana yapıcam kısmetse
X: *!kafa atar*[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

tatile akdeniz turuyla başlayıp enez de devam etcektim akdeniz iptal edilmiş şimdi bir tek enez e gitcez.offff ya...[hline]_K_SeD_ saygıyla sunar...
Don`t trouble trouble till trouble troubles you!
kyle:Ooo BABA hoşgeldin...
baba:hoşbulduk,hoşbulduk...
kyle:BABA sen ingilizce biliyon mu?
baba:Benim kafamı bozmayın.!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Önce temmuza kadar evdeyim. Sonra Amerika'ya gidiyorum 5 hafta.(Yaz okulu=çok sıkı=bayar) Sonra gelince arkadaşlarla Bodrum. Sonra da İstanbul'a gelecem ve antremanlar başlayacak. Lise 1'e hazırlanacam herhalde. Of hazırlık rule'ydi. :D Lise 1 sux.[hline]I've got lost.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jankis, 11 June 2003 01:34 tarihinde demiş ki:
SARIMSAKLI TAYFASI İÇİN ÖNEMLİ !!

arkadaşlar biraz önce star'da deşifre adlı programı izliyodum. adamlar sarımsaklı'da plajın ortasına kanalizasyon çukuru açmışlar yahu dellendim resmen halk şikayetçi acaip denizin dibi görünmüyo falan diyo ..
aslında arıtma tesisi kurulacakmış ama tesisten iz yok ortada
kafayı yedim napıcaz bu yaz yazık değil mi bize ya :(

sora küçükköyün belediye başkanı çıktı konuştu işte diyo ki:"halk boşuna panik yapıyo, burada çalışma bittikten sora çukurun üstü kapanıcak ve eski haline dönücek. zaten her evin önü foseptikmiş ve bütün maddeler denize akıyomuş normalde."

son cümleden sora ben böle annemle bikaç saniye birbirimize bakakaldık eauh
tamam belki denize dökülüyodu bunnar ama bilmeden yüzüyoduk en azından veya düşünmüyoduk şimdi iğrendim baya

uff ya üf bu yaz o kanalizasyon çukurunu aktive etmeseler bare .. sölim yannız mütiş kötü bi görüntü oluşmuş ühüh[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)

Foseptik olduğu her evde doğru yalnız denize aktığı kısmı yalan her sene test edilir o sular otellerin önü haric temizdir , en temiz kısım ise Badavuttur...

Otellerin önüde aslında temiz sayılıcak seviyede ama diğer yerlere göre kirli sayılıyor..

Kanalizasyon çukuruna gelince arıtma bitmeden açarlarsa deniz maf olur orası kesin , ama sanmıyorum ki arıtmasız devreye sokulsun...

Görüntüyü gördüm o inşaatı yaza kadar bitirmeyen zihniyete ayrıca yuh çekiyorum bu küçükköylüler adam olmıcak , ya yolları yazın yaparlar yada böle saçma işleri , yaz gelmeden bitirsene inşaatı be adam...

Denizin dibinin gözükmemesi olayıda komik dahan devreye giren bişi yok , o nasıl etkilemiş acaba denizi ehe kesin poyraz falan esiyodur :=)

Yani siz gönül rahatlığıyla girin denize :P
Ben bişi olursa nasıl olsa öğrenirim sizi burdan haberdar ederim :=)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...