Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

256k adsl ile oyunlarda kaç ping olmasi lazim

lisantus

Öne çıkan mesajlar

valla ben 300 altına inmeyen pingle altı ay cs oynamıştım gayet güzel ama awp gibi silahlardan medet ummamak gerek.. :-)

benim adsl yerli sunuculara 50 ping alıyor aşağı yukarı..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

istersen 2048'e çıkar gene değişmez, 64 kişi filan oynamıyorsa bandwidht pek farketmiyor online fps'lerde..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

düşük ping daha iyidir, onu söyleyelim de önce.. ;)

en kalabalık ortamlarda geçen mmorpg'ler bile optimize edilmiş net motorları sayesinde 256k adsl ile olabilecek en iyi pingi veriyorlar zaten, online fps'ler için de eğer aşırı kalabalık (32 kişi üstü filan) sunucularda oynamıyorsan bant genişliğini arttırman fayda sağlamaz..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...