Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzmirde Masa Üstü Kitaplar...

Llama

Öne çıkan mesajlar

said:
Dagger, 05 June 2003 02:17 tarihinde demiş ki:
FRP kitabı da olmaz abi
FRP=Masa Üstü
Fantastik Kitap veya da FRP tabanlı roman denilebilir[hline][Dagger v0.12b - Forum Auto Answering Program]

[Bu mesaj Dagger tarafından 05 June 2003 02:18 tarihinde değiştirilmiştir]

Yapma bilader yaa FRP=masa üstü değilki.FRP fantasy ROle Playing demektir.Ama doğal olarak kitaprla frp kitabı demiyoruz.Fantazi edebiyatı falan dersin(onuda yurdum işnsaı yanlış anlıyor)Fantastik kitaplar diyebiliriz aslında.Bu arada bugün İzmir'e gidiyom bende hafta sonu oradayım.Bir dolaşayım bakalım enteresam kitapalr bulabilecekmiyim[hline]We are not murderers.We are business man
Soldatda Bishop diye bir beceriksiz görürseniz bana bakıyorsunuz.Tepenize bomba yerseniz özür dilerim:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Llama, 06 June 2003 18:33 tarihinde demiş ki:
Solufain
nerde buldugunuda soylermısın hacım[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Çünkü;Yürüyor Umudun Ordusu,Umutsuzluğu Kurşuna Dizerek...
Metall Ethlos & Athelas Ethlos

Walla Bornova'da kaldım ama hep Konak Kordon Karşıyaka falan egzdim.Ama bir türlü bulamadım frp kafe tii yerleri.Neyse bir dahaki gidişimde(yaa ben döndüm şimdi ama:D orada bilgisayar bulamadım internete giricek.Son paramıda Matrix soundtrackine kaptırınca:D)[hline]We are not murderers.We are business man
Soldatda Bishop diye bir beceriksiz görürseniz bana bakıyorsunuz.Tepenize bomba yerseniz özür dilerim:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LethE, 11 June 2003 13:41 tarihinde demiş ki:
frp tipi kafe yokki? (sihir saklıkent gibin)[hline]I Turned Off The Light
And Murdered Dawn..
KoC

Benimkide bir umuttu zaten.Bu arada bornovada oturuyordun ha.Tuh.Böyle frp seven birileriyle konuşmak güzel oluyor.Şu ÖSS yi atlatayımda gene gidicem sanırım bir ara İzmir'e.Görüşelim iyi olur(böyle FRP ci adam bulmak zor yaa)[hline]We are not murderers.We are business man
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...