Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift 2k17 + Gelecek durumları.

darkageman

Öne çıkan mesajlar

2011 de büyük bir heyecanla başladığım ve bu heyecanımı 3 yıl süren deneyimle buluşturduğum bir oyundu rift. Gerçekten de çok sevdim ama o sevdiğimiz rift artık eski rift değil. Çoğu developer'ın gidişinden son olarakta class developer'ın firmadan ayrılması bence bazı sinyalleri artık ciddi ciddi vermekte. Ayrıca son gelen güncelleme ile raid itemlerini real money bir box dan alabiliyorsunuz ( İntel+ upgrade vb itemleri ) Trion'a neler oldu hiç anlamış değili. Storm Legion gerçekten eski kitleyi geri getirmişti ama Nightmare Tide ile sıçıp üstüne de bu saçma sapan tamamlanmamış expansion sundular yetmedi oyunun tüm mekaniğini sil baştan değiştirip Grind'a yöneltmeleri de gerçekten çok aptalca bir karar oldu ve hardcore raider + oyuncular da oyunu bıraktı. Classic server açmaktan bahsediyorlar ama onun da kalıcı olup olmayacağını kendileri bile net şekilde bilmiyorlar. Trion sanırım bütün umudunu Trove'a bağlamış ki rifti bu şekilde bitirmeye çalışmaları gerçekten de üzücü. Ben firmanın yerinde olsam hani başaramıyorsanız bir şeyleri satarım abi oyunu böyle aptallara yatmam ne bileyim forumda insanları banlamam. 3 kere ban yedim doğruları söylediğim için ki gerçekten de sinir bozucu. Sil baştan çekseler hani nasıl desem Rift 2 diye vanillaya geri dönseler bile hazır oyuncu kitlesi çok ama risk almıyorlar veya almak dahi istemiyorlar bu bariz belli. 1 yıl içinde hangi firmadan 4 tane developer işi bırakmıştır onu da aklım fikrim almıyor.

Hani son zamanlarda girip bakanlar var mı bilmiyorum ama serverlar bomboş. Zone event vs desen onu öldürdüler. Gerçekten de çok üzücü abi ya....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...