Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LOTR madalyonun diger yuzu

Darklight1903

Öne çıkan mesajlar

said:
Dagoth-Ur, 10 Şubat 2005 19:46 tarihinde demiş ki:
Liv Tyler in kötü tarafta oldugu hayal edilebilirmi.

Kesinlikle haklısın. Liv Tyler kötü olamaz.

Ama savaşı "ezilen çoğunluk" kazansaydı Liv Tyler o filmde kesinlikle "half-orc güzeli" olarak geçerdi.
Sırf elfler kazandı diye elfler güzel, orclar yeşil.
Aslında orclar elf, elfler de orc.
Kazanan taraf baştan yazıyor tarihi. :-P

Ama ya orclar kazanıp da kendilerine elf dedilerse? Ya hobbitler aslında undead'se?[signature][hline]horacegoesskiing, 14 Ocak 2005 18:48 tarihinde demiş ki:
iki şey söylicem. birincisi kargaya yavrusu şahin görünürmüş, ikincisi kedi g..ünü görmüş ben bu yaradan ölürüm demiş. :) evet bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

eh o istisna...bide batman fln var ondada akıllılar[signature][hline]-Cömertlik ve yardım etmede akarsu gibi ol
-Şefkat ve merhamette güneş gibi ol
-Başkalarının kusurlarını örtmede gece gibi ol
-Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol
-Tevazu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol
-Hoşgörülülükte deniz gibi ol
-Ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol--Hz. Mevlana
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darklight1903, 10 Şubat 2005 11:45 tarihinde demiş ki:
Arkadaslar herkes diyor aragorn iyi gandalf light falan good side bunlarin hepsi diyo. neden hic sauron un tarafindan dusunmedik. adamda bi dunya yaratmak istiyo. sonucta orklar icin iyi birsey yapiyor. saruman icin iyi yapiyo. bak buda onlarin tarafindan good side olarak gorulebilir dimi. darkness sauron diye geciyor sarkilarinda falanda belki sauron icinde aragorn un tarafi darknesstir onun islerini bozdugu icin. yani sadece hayaletlet veya undeadler birinin tarafinda diye darkness side olmak zorundami :) yada biz oyle alistik diye bi karakter gosterilip bu iyi bu kotu diyince hemen atliyo muyuz ortaya ?

Bu kadar kişi boşuna tartışmışsınız adamın nickname e bakın, tabii darkside a goodside diyecek :)[signature][hline]Biz Sultanî için "Öl!" deseler, ölürüz...
Sosyal ağlarda paylaş

her filmde ve kitapda bir kötü vardır ama kimse sormaz bu adam neden kötüdür diye. kötü nedir bizim için iyi olanın tersini yapandır. ama kimse şunuda düşünmez bizim için kötü olan onun için iyidir. algılama farklılığı yani :)[signature][hline]Vodvil [Asıl Oyun Şimdi Başlıyor!]
http://www.vodvil.com
Sosyal ağlarda paylaş

Zamanında Dunyayi yakıp kül içinde bırakan Sauron ve Morgoth, binlerce elfi ve insanı Morgotha kurban veren de sauron.
Kaypak elflerden Orklari üretende Sauron, Krallıklari birbirine düşüren savaşlar başlatan Sauron, yüzükleri yapıp krallıkları yıkıp insanları aclık sefalette birakan Sauron.

Yok yani pek gerek yok bence Sauron'un tarafından bakmaya, Morgoth desen hadi neyse diyicem ama Sauron pure evil adam =)[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Popeye, 10 Şubat 2005 13:38 tarihinde demiş ki:
çam yarması tulkas elense çekip melkor'u altına aldıktan sonra alayı üzerine çullanıp devrimci yoldaşımız melkoru esir etmişlerdir

Bu kadarla kapmayip kil kilda gülmüştür Melkora hemde[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Morgoth desen hadi neyse diyicem ama Sauron pure evil adam =)

lol bu ne hoca

sauron bile zamanında iyiydi
asıl melkor tamamen kötüydü asla degişmedi
ilk şarkıda bile belliydi kötülügü

lütfen sauron'un hakkını yemeyelim adam direk kötü çıkmadı ortaya[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Rahan, 04 Ocak 2005 19:36 tarihinde demiş ki:
ayrıca kimsenin sizi kolunuzdan tutup hristiyan yapabilme gibi bir ihtimali yok ki?? tarkan filmlerinde mi kaldınız naptınız siz anlamadım valla..
Sosyal ağlarda paylaş

Cok güzel bir konuya değinmişsin arkadaşım ben Ultima Dünyasından bilirim hep role play yaptım oralarda ve orc oldum 2 serverdada orcları yönettim liderleri kralları komutanları oldum ve inanki orclar dan bakınca çok daha güzel oluyor kendi halkın için savaş mücadelesi gibi toplanıp hep savaşıyorduk:)[signature][hline]BonePART, 03 Şubat 2005 02:49 tarihinde demiş ki:
ORTADA ACMAMA ISTEGI BENCE NORMAL BENDE MASA ALTINDA CIKARIRIM
Sosyal ağlarda paylaş

Saurun 1. cadan beri amaci efendisi melkoru uyandirmaktir orclari güclendirir orta dunyaya hüküm sürmek icicn cunku orklar süper salak ve güclü evde saldirgan humanoidlerdir ama genede aralarinda zekielri cıkar ayrica ölümsüzlerdir (elfler gibi)
Sauron aslinda insanlara hükmetmek ister hatta eskilerde etmistirde ona bizamnalar insanlarin efendisi de denmistir cünkü o zamanlarda insanlar gücsüzdüü ama Gondoır Ve Arnor un kurulusuyla isnanlar sayguı ve güc kazandi Sauron bu siralarda mordora yerlesti ama bi yandada dol guldura kacip Mirkwood elfleriyle ugrasirdi bu yuzden oranın adi kasvet oramanı olmustur.. neyse İste Sauron aslinda iyidircünkü o melkor icin savasir Bİnevi kitaplari okursaniz Sauronun vede Melkorun hayatida hüzünlüdür gerce Sauron biraz serefsizidri ama melor serefli ve aşik kötü biridir (elflerin deyimiyle hehe)[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

Abi neden her filmi batırcak bir sonuç çıkarıyorsunuz???[signature][hline]Spectator, 20 Temmuz 2003 15:00 tarihinde demiş ki:
ben yaptırmadım ama acımıyo.

İşte Ben!!!

asdasd, 01 Şubat 2005 13:17 tarihinde demiş ki:
merkez : Ananın Yerinde kavga ihbarı var Ekip intikal etsin
ekip : anlaşıldı merkez, Ananın yerine ekibimle seyir halindeyiz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
The_, 11 Şubat 2005 01:04 tarihinde demiş ki:
Abi neden her filmi batırcak bir sonuç çıkarıyorsunuz???

asla LOTR u batircak bi sonuc cıkartmam cıkartirmam da :D

o benim kutsal kitabim hehehe
söle diyim kitabi ince ince okuyun ve mukemmelbi dizaynla bi dunyanın yaratildigini gören tekrar diyorum huzur icinde yat tolkien baba[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sly-One, 10 Şubat 2005 17:34 tarihinde demiş ki:
hahah süper ya pop bitirdin olayı.
faşist elfler ,diktatör eru ,yalaka valar ve pis ainular.
yaşasın melkor.sauron sen bizim herşeyimizsin.

bak şimdi gece gece moralim bozuldu
*sigara yakar*[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Fistan, 12 Ocak 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

Orclarla hobbitler arasında çok fark yok.
Adamlar bir kere insan yemiş, beğenmişler.
Hobbitler de pasta vs. seviyor mesela.

Ne var ki bunda?[signature][hline]horacegoesskiing, 14 Ocak 2005 18:48 tarihinde demiş ki:
iki şey söylicem. birincisi kargaya yavrusu şahin görünürmüş, ikincisi kedi g..ünü görmüş ben bu yaradan ölürüm demiş. :) evet bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Orc'a da versen bi sürü yemek adamda onu yer gidip insan yemez adamlar bayat ekmek flan yiyo naapsın?!?vede ben Barad-dur düsünce üzüldüm cünkü oorclar olmadan cok anlamsız hersey bence ve sıkıcı :P
ama genede herzaman orc kesmeye hazırım![signature][hline]"Buraya geri geldim çünkü bir süre tek basima huzur bulmam lazim.Sen uyumalisin,hala bir yatakda yatma sansin varken.safakla seni Hükümdar Denethor'a götürecegim.Hayır,safakta degil çagirildigin da götürecegim.Karanlik basladi.Artik safak olmayacak."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...