Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

internet yardımı

skyline

Öne çıkan mesajlar

adam guzellikle sormus bilmiyor olabilir cahil olabilir ama en azından sormus ne bu ukalalık hemen lamer tarzı seyler yazmak.
git kazaa kur veya paticikde emule-torrent diye arat yazmak cokmu zor olurdu yanınızdaki madalyaları bi halt sanıyosunuz her yeni geleni ezmeye calısıyonuz yakısmıyor ne kadar cok mesaj attıgın degil ne kadar adam gibi mesaj yazdıgın onemlidir.
ultimatr zamanından beri bu forumlara uyeyim sadece yardım veya paylasım amaclı msg yazmayı secen biriyim
su zamana kadar kesinlikle tartısma baslatıcak bir postumda yoktur ama gercekten son birkac aydır forumlar forum olmaktan cıktı bıktım artık bu "aramaya inan"
"lamersin eziksik" "ben eskiyim sen yenisin yürrrüüü" tarzı mesajlardan umarım adminler artık buna bir son verir.[signature][hline]icq:140353
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Ari-, 11 Şubat 2005 13:41 tarihinde demiş ki:
adam guzellikle sormus bilmiyor olabilir cahil olabilir ama en azından sormus ne bu ukalalık hemen lamer tarzı seyler yazmak.
git kazaa kur veya paticikde emule-torrent diye arat yazmak cokmu zor olurdu yanınızdaki madalyaları bi halt sanıyosunuz her yeni geleni ezmeye calısıyonuz yakısmıyor ne kadar cok mesaj attıgın degil ne kadar adam gibi mesaj yazdıgın onemlidir.
ultimatr zamanından beri bu forumlara uyeyim sadece yardım veya paylasım amaclı msg yazmayı secen biriyim
su zamana kadar kesinlikle tartısma baslatıcak bir postumda yoktur ama gercekten son birkac aydır forumlar forum olmaktan cıktı bıktım artık bu "aramaya inan"
"lamersin eziksik" "ben eskiyim sen yenisin yürrrüüü" tarzı mesajlardan umarım adminler artık buna bir son verir.

benim verdiğim siteye bi gir bakalım. adamın istediklerini bulabiliyomusun bulamiyomusun ondan sonra yorum yap.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
skyline, 10 Şubat 2005 23:03 tarihinde demiş ki:
selamlar icinizde guzel herseyı download yapa bılecegım bı sıte bılenınız varmı hersey olabılır (film,muzık,program,rastgele seyler,full xxx filimler) falan

işte o sitede film istiyosa entertainment kısmına, muzik istiyosa Music linkine, program istiyosa Computers>Pragramming,Software linklerine, rasgele şeyler istiyosa her link uygun
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Ari-, 11 Şubat 2005 13:41 tarihinde demiş ki:
"lamersin eziksik" "ben eskiyim sen yenisin yürrrüüü" tarzı mesajlardan umarım adminler artık buna bir son verir.

Çok güzel yazmışın bende ultimatr zamanından beri üyeyim ve şu dediğin gibi düşünüyorum
said:
"aramaya inan", "lamersin eziksik", "ben eskiyim sen yenisin yürrrüüü" tarzı mesajlardan umarım adminler artık buna bir son verir.

Ayrıca birinin yazısını sorusunu beğenmiyorsanız ukalalık yapıcağınıza, lam3r-eziq yazıcağınıza adamın yazısını okumayın cevap vermeyin ignore edin vs vs.
Bu yazım 1 kişiye değil (saldırı gibi alğılanmasın) -Ari-'nin da dediği gibi son zamanlara kadar milletin sorularına böyle cevaplar çok sık verilmiyordu ama artmaya başladı sanki :(
Sosyal ağlarda paylaş

fistan kusura bakma iyi niyetli yardım etmek istemis olabilirsin ama lamer.com gibi bir link gorunce gunlerdir surekli boyle postlarıda okuyunca yazma geregi hisettim adam kufur etmis ne yapmıs ciddi bilmiyorum balon gorunce yeni uye vs diye yazdım neyse uzatmanın alemi yok fistan benim ne demek istedigimi anladı bende sonraki postlarında onun ne demek istedigini anladım yanlıs anlasma sonucu baslayan bir tartisma kendi adıma ozur dilerim ama lafımın arkasındayım o yazdıklarımı okuyup yapanlar üstlerine alınsın bıkkınlık geldi o tip forum kullanıcılarından.[signature][hline]icq:140353
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mrtolga, 11 Şubat 2005 16:22 tarihinde demiş ki:
Bu yazım 1 kişiye değil (saldırı gibi alğılanmasın) -Ari-'nin da dediği gibi son zamanlara kadar milletin sorularına böyle cevaplar çok sık verilmiyordu ama artmaya başladı sanki :(

evet bende madem böyle bi konu açıldı bu konudaki rahatsızlığımı belirteyim dedim yoksa yukarda yazdığım gibi 1 kişiye yönelik bir yazı değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Ari çok güzel yazmış. Düzgün sormuş kişiye gelip de laf etmeyin. Sonra suç bize patlıyor ukela eski üye oluyoruz.

İngilizce olarak en bilinen site: www.download.com
Türkçe olarak en bilinen site: www.inndir.com

Eğer P2P kullanmak istiyorsan forumlarda arama ile emule, torrent ve kazaa topiclerine bak. işine yarıycak bilgiler yazıyor.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...