Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Efsanevi Grup Sentenced Dağıldı!!! :(

Mortis

Öne çıkan mesajlar

Evet ilk başta Doom Death yapan sonra dan vocalistin değişmesiyle Depresive/Suicide Rock haline gelen Finlandiyalı grup Sentenced, son albümü T.F.A , The Funeral Album'u çıkardıktan sonra dağılma kararı aldılar. 2004 de buna karar vermişler zaten. Son "hoşçakal" turu yaptıktan sonra bir daha toplanmamak üzere gruba son veriyorlar..

offical sitesinden bu üzücü haberi okuyabilirsiniz. R.I.P Sentenced :(
www.sentenced.org[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

hayır arkadaşlar ben solo albüm cıkarcam diyo birisi biri zaten bende sesini beyenmyodum falan gibi oluyor heralde :-P[signature][hline]I took their smiles and I made them mine I sold my soul just to hide the light and now I see what I realy am a their a whore and a liar
BonePART, 03 Şubat 2005 02:49 tarihinde demiş ki:
ORTADA ACMAMA ISTEGI BENCE NORMAL BENDE MASA ALTINDA CIKARIRIM
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 04 Şubat 2005 20:25 tarihinde demiş ki:
bu işler nasıl oluyor şimdi
dağılın lan diyip dağılıyorlar mı?

Ahahaha akşam akşam...[signature][hline]Diablesse 18 Ekim 2004 tarihinde MSN'de demiş ki:
mama yiyiom ben
forgiver, 31 Ocak 2005 18:42 tarihinde demiş ki:
asosyal erkeğin gönlünü almanın en kolay yolu ona bir ekran kartı hediye etmektir
veya memort stick filanda olabilir bütçeye göre
Sosyal ağlarda paylaş

Sentenced Evet Saglam güzel bi gruptu ama Efsana deildi ya abartmayin bu kadar.Efsana diyince Akla gelenler:Queen,Rolling Stones,Pink Floyd vs vs fln dir yane bu gruplar ile ayni yere giremez Sentenced. ama dağildi kötü olmus gerçekten :( Ne yapalim..[signature][hline] Erst wenn die Wolken schlafen gehen
kann man uns am Himmel sehen
wir haben angst und sind allein

Gott weiss ich will kein Engel sein
Heaven Must Be Hell in Sky
Sosyal ağlarda paylaş

neyse konserde izledik hiç olmassa sonra dağıldılar[signature][hline]Saeros, 16 Ocak 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
otobüste kıza aşık olunmaz. otobüste kıza karşı hormonlar azar.
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
karakedi, 14 Ocak 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
merak etme türkiyede sevişme teklifini reddeden erkek pek bulunmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Lanet olsun be, uyuya kaldım gidemedim konserlerine, büsbütün kaçırmışım meyerse adamları. Son şansımızmış.

Belli olmaz ama, dağılıp normal bi hayat sürücem diyen herkez normal hayatı kaldıramayınca tekrar dönüyor bu işlere. Yada başka gruplarda takılıyorlar.[signature][hline][b]Don't mistake lack of talent for genius.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar özellikle açıklama yapmışlar
merak etmeyin tekrar toplanma olmıcak böle pembe dizi tadında bişey yapmaya niyetimiz yok. Sentenced bitti demiş adamlar.[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...