Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Teknoloji Kanalinda INTRO GAME'de bulusalim. (ben sunuyorum) :)

BlacKDagger

Öne çıkan mesajlar

evet arkadaslar hergun saat :20.00de teknoloji kanalinda oyun tanitimlari ile karsinizda olucam umarim begenirsiniz daha yeni basladim ama ilerliyen zamanlarda cok daha neşeli vede ilgin yorumlar ile karsınızda olmaya devam edicegim :)

bilmeyen arkadaslar icin kablo tv : S33 bandidayiz :)

www.teknolojitelevizyonu.com[signature][hline]|-------------|Paticik Kısayol Menüsü|-------------|
|---|İnternet-Konu Dışı-Konsol-Pc Oyunlari|----|
|Müzik-Vizyon-Garbage-Spor-Donanim&Yazilim|
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar hepinizin destegi icin tesekkürler

ben vede aron-caldwell ile beraber sunuoruz ikizim kendisi :D yarin dragonball 3 budokai vede prince of persia 2 within warrior war :)[signature][hline]|-------------|Paticik Kısayol Menüsü|-------------|
Sosyal ağlarda paylaş

paticikten de bahset..mandoo diye bi eleman var çok graldır felan de...;)...hayırlı olsun...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

uyduda çıkıyorsa ben de ayarlayayım, izlerim.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar bugun bir aksama oldu maglesef yollar vede kar yuzunden cekim sonraya kaldi ama pazartesi'den itibaren bir suru yeni oyunla beraber sizler ile olucam prince of persia 2 vede dragonball 3 budokainin tanitimlarini pazartesi vede sali gunu saat 20.00de izliyebilirsiniz :) daha deisik supriz oyunlar ile sizlerler birlikde olucaz[signature][hline]|-------------|Paticik Kısayol Menüsü|-------------|
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...