Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yardım edebilecek bir arkadaş?

fortinbras

Öne çıkan mesajlar

Ya bağlantı düzelsin öyle oynarsın şimdi girip sıkma canını hiç zevk alamazsın.[hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Benim la, Phann!

Hatırlar mısın bir aralar OSI'de etrafa para saçan Wacky diye onurlu bi mage vardı... Verin lan paraları geri!
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Saat 11den sabah 6ya kadar oynıyacam.
/send Trex blabla
yazman yeterli hertürlü bilgi hakkında yardım ederim eger işim yoksada yanına gelip para yardımında bulunurum.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fortinbras, 11 June 2003 18:23 tarihinde demiş ki:
ya bnm de kablonet lag oluo ama girio oyuna gene de fakat saldırdığım herşey olduruo beni oyle bi sorun var mage flm mı açsam uzaktan anca başka turlu savaşçıya olmuo bu lagde?

Üstad Scout olmak için rogue başladın. Rogue olarak oyunun başında hangi renkteki moblara saldırdıgın önemli. Sarılara saldırman büyük oranda hüsranla sonuçlanır. Maviler ideal dir. Turuncu , kırmızı ve morlara bulaşmamaya çalış. Yeşiller öldürmeye deymez. Griler zaman kaybı.[hline]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.
Sosyal ağlarda paylaş

maviler senin lvl indan 1 lvl dusuk mob lar sarilar seninle ayni lvl.. turuncular senden bir lvl yuksek. kirmizilar 2 morlar 3 ve ya daha fazla.. dusuk lvl lar icin siralama boyle. lvl 10 a kadar sarilara fazla bulasma..[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (semi-retired)
Excuse Me lvl47 infiltrator - Grandmaster Tailor
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

Evet, öncelikle kitapcığı tam olarak oku, sonra paticik daoc sitesini vs. gerekirse yabancı siteleri oku biraz araştırma yap.. Senin işin kolaylaşır.. En azından basit bir takım kontrolleri vs. öğren daha detaylı, yorum gerektiren sorularını burada sor.. Tabii sormadan önce forumlarda bir arama yaptırmayı da unutma.. Daha önceden sormuş olduğun soru bir başkası tarafından sorulmuş olabilir, cevabını direk alabilirsin..

İyi oyunlar, kolay gelsin.[hline]
IT Geek, NooBi C# Developer, Network Associate, System Admin, VoIP Technician, Ex Online Gamer.. Addicted to Paticik..

Sosyal ağlarda paylaş

scout olarak lag de oynamak biraz zordur :)) ama scout ender en saglam solo charlardan biridir pve ve pvp de...
fakat sartlari vardir. iyi bow kullanmak dex qui yi caplemek... en iyi oklari kullanmak (cok pahalilar) turuncu cok rahat oldurursun. bufflarla kirmiziya kosarsin :)[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (semi-retired)
Excuse Me lvl47 infiltrator - Grandmaster Tailor
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

prydwen de başladım oynamaya hibernia da baya gusel ortam flm ama excalibura doncem gene şu hatlat duzelince prydwen de daha az lag oluo daha az kişi olduu için bi de sorunsuz bağlanıo excaliburdan düşüyordum devamlı... neyse Deorwin die bi blademasterım var takılıyorum oyle bir de guild buldum... daha doğrusu onlar beni buldu şimdi group halinde takılıoruz oyle...[hline]Deorwin, Level 6 Blademaster Prydwen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...