Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Borcunu odemeyen pati'ye yasal olarak ne yapmali?

Tim

Öne çıkan mesajlar

Abi okuyunca rahatsiz hissettim. Ben de senden aliyorum hizmet ama ufak bisi oldugu icin takmiyosun gibi eh ben de unuttum valla yillardir.
Bir ara yazarsan odeme yapmak isterim.

Ben de kas'ta tatildeyim simdi, instagrama onceki koydugum foto da kadikoyde bi geceden falan. paranoya yaptim valla profil uyuyo diye haha
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

Abi okuyunca rahatsiz hissettim. Ben de senden aliyorum hizmet ama ufak bisi oldugu icin takmiyosun gibi eh ben de unuttum valla yillardir.
Bir ara yazarsan odeme yapmak isterim.

Ben de kas'ta tatildeyim simdi, instagrama onceki koydugum foto da kadikoyde bi geceden falan. paranoya yaptim valla profil uyuyo diye haha

Ahah abi asgolsun. Sana yazdim da okumadim diye salaga mi yattin sanki? Var bir suru hzimet alan pati senle birlikte, bir ikisi disinda derdim yok hic biriyle. Dedigim gibi olay paradan cok takinilan tavir.

Bir yandan bende paran kalmaz agzi yapip bir yandan surekli sallayip, parasizim deyip orda burda surtmek.

Yoksa elemanin 4 yillik borcu, duzgun bir kontrattan kaldirdigim daily rate kadar bile etmiyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Riverwind said:

WaNTeD said:

koyamazsın, bi şey yapamazsın pek malesef. sözleşme vs var mı tr de geçerli. gidip dövmek en temiz çözüm hazır türkiyede sin zaten sanırım

neden koyamıyormuş açıklar mısın ?

koyamaz abi, dijital hizmet karşılığı yurtdışından kesilmiş fatura. koymaya çalışırsa kendi kaybeder masraf vs uğraşılmış olur sadece
Sosyal ağlarda paylaş

WaNTeD said:

Riverwind said:

WaNTeD said:

koyamazsın, bi şey yapamazsın pek malesef. sözleşme vs var mı tr de geçerli. gidip dövmek en temiz çözüm hazır türkiyede sin zaten sanırım

neden koyamıyormuş açıklar mısın ?

koyamaz abi, dijital hizmet karşılığı yurtdışından kesilmiş fatura. koymaya çalışırsa kendi kaybeder masraf vs uğraşılmış olur sadece

Niye koyamayayim yahu. Sonuc olarak alinmis hizmet, vaadedilmis odeme var yazili olarak. Ustune borclu oldugu kisi benim, TC vatandasi yani. Olmasam TR'de legal bir kurulus olma zorunlulugum var ama su noktada yok diye biliyorum.

Ha uzun suruyor ama odemeyenin lehine sonuclanacak diye bir kaide yok. 4 sene de bu sursun, 3 kurusu odemekten kacarsan 25 kurus odesin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...