Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ranger icin bilgi

Osiris_Quidam

Öne çıkan mesajlar

yahu bi şaka yaptık, kızmayın :) banane rangerdan scouttan. ranged attack yapan classlara aşina değilim, sevmem, ama sevenlerle sorunlarım yoktur :) (özellikle birkaçtane GoL cabalistine ayrı bir tutkuyla bağlıyımdır o ayrı mevzu :P ) oyüzden iğneleme yada kızma olaylarına girecekseniz hiç konuşmayayım daha iyi :)

Osiris_Quidam : önce bir relic raide katıl, alımda biraz katkın olsun, ondan sonra aman allahtan albion değiliz de :) daha vaktin var o işlere. bide biraz duayı eksik etmemek lazım. "aman instamezze nerf olmasın" diye.

amman sabahlar olmasın :)[hline]Obscurd Stormhammer 50th season ASq Paladin
Cherisha Supergirl 19th season Abermenai Nightmare, ASq Infiltrator
Felici A newborn wannabe Ministrel
Sosyal ağlarda paylaş

illaki raide takılmak mı lazım ben katılamıyorum lvl dusuk die katılamıyorum ama ben orada genelleme yapıyorum relicler bizde diyorum yani hibernia da diyorum. ki caster olmaya devam edeyim demem %20 magic reliclerinin bizde olmasından dolayı dedim. Allahdan albion deiliz dememde ki hedef ise iğneleme deil hic yokdan magic relicleri bizde oldugundan dolayı bu bonusun bizde olduğu ve damageimizde ona göre arttıgından dolayı dedim.

Birde su var neden iğneleyeyim.??

sonra su dediğin lafa gelince relic alımlarında bir katkın olsun ondan sonra konus. oyunda 3000 kisi oluyor 1500 albion 1000 midgard 500 hibernia böle bir dengede hala relicleri alamıyorsa demek ki biraz ezik kalıyor oyunda albion. benim relic alımında katkım olmasa ne olacak adamlar alıyor siz o kadar zamandır oynuyorsunuz ve görüyorum ki relic alımlarında baya bi katkınız var weretiger.

Teşşekkürler. İğneleme filan de yapan yok. Yarası olan gocunur...[hline]Excalibur/Hibernia
Sartre LvL 42 Eldrich yakinda 50 gorurseniz hic sasirmayin :)
Kant nightshade
Sosyal ağlarda paylaş

Piercing silahlar da dex ve str kullanmıyormu? Celt lerinde cons avantajlarıda biyandan.[hline]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Osiris_Quidam, 07 June 2003 22:53 tarihinde demiş ki:
illaki raide takılmak mı lazım ben katılamıyorum lvl dusuk die katılamıyorum ama ben orada genelleme yapıyorum relicler bizde diyorum yani hibernia da diyorum. ki caster olmaya devam edeyim demem %20 magic reliclerinin bizde olmasından dolayı dedim. Allahdan albion deiliz dememde ki hedef ise iğneleme deil hic yokdan magic relicleri bizde oldugundan dolayı bu bonusun bizde olduğu ve damageimizde ona göre arttıgından dolayı dedim.

Birde su var neden iğneleyeyim.??

sonra su dediğin lafa gelince relic alımlarında bir katkın olsun ondan sonra konus. oyunda 3000 kisi oluyor 1500 albion 1000 midgard 500 hibernia böle bir dengede hala relicleri alamıyorsa demek ki biraz ezik kalıyor oyunda albion. benim relic alımında katkım olmasa ne olacak adamlar alıyor siz o kadar zamandır oynuyorsunuz ve görüyorum ki relic alımlarında baya bi katkınız var weretiger.

Teşşekkürler. İğneleme filan de yapan yok. Yarası olan gocunur...[hline]Excalibur/Hibernia
Kant nightshade

tey tey tey. bilen bilir benim relicle rvryle işimin olmadığını. ben dfde gezinir gri ,keserim eğlencem bu :) kızıcaksan oynamayalım, ki benim işim str relicleriyle, pow relicleri sizde kalabilir asırlarca :)

instamezze zeval gelmesin, buglu enchanter petleri düzeltilmesin, amman sabahlar olmasıııın ;)[hline]Obscurd Stormhammer 50th season ASq Paladin
Cherisha Supergirl 19th season Abermenai Nightmare, ASq Infiltrator
Felici A newborn wannabe Ministrel
Sosyal ağlarda paylaş

Ee madem relic alımlarında hic bir faydan olmuyorsa kalkıpda bana önce bir relic alımına faydan olsun ondan sonra konus diyebiliyorsun. Buglu enchanter :) o da güzel. Bu olayında bug olduğunu düşünebilecek olan en son kişiler sanırım biz playerlarız burası Nebula serverı deil bunu öğrenmek lazım bu oyunda neredeyse bug 0 die biliyorum ki eğer bu olay bir bug sa göze en cok çarpacak bir bugdur oyunu yapan insanlarda bunun bir bug olduğunu kabul etmiyorsa bize fazla bir düşmez.

1.62 patch i bi gelsin bakalım. bildiğim kadarıyla nüfusu en çok olan ırk LvL 30 dan karakter açmaya sahip olmayacak bakalım şu patch bi gelsin Hibernia nın nüfusu biraz artsın bakalım. Albion Df yüzü görebilecek mi :)

Neyse sanırım konu çok saptı. Rangeri Elf actım ve su anda piercing gidiyorum. bana LvL 20 e kadar ptsler hangilerine vereceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirim.[hline]Excalibur/Hibernia
Kant nightshade
Sosyal ağlarda paylaş

osiris:
chanter petlerinde bug var (chanter pet ınden yedigim snare i purge le bile geciremedim... hala 023984029384029384 tıme left bla bla yazıyordu. ustelık bu oyunda o kadar cok bug varkı... mesela druim ligen yakinlarinda bir delik var icine atla connia koprusunde cik :) ayni sey albmid icinde gecerli... ustelik 500 hibli var uhuh uhuhuh diye aglamayin bence... yok oyle birsey.[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (semi-retired)
Excuse Me lvl47 infiltrator - Grandmaster Tailor
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

sozlemeyi unutoyordum bak :)) kendinin nbl den geldiginide bu kadar belli etme ayip oluyor :)
ps: obscurd len server mi degistirsek yoksa yeni nesili baska realmlere yonlendirip onlar buyuyunce onlarimi kessek? hani power relicleri var hemen cabucak gelisirler diyorum :)[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

Laf dalaşına girmeye amma meraklısın Lalu.
O kadar çok bug biliyorsan rapor et. Realm kayırması olduğunu düşünen birileri varsada komik olmaktan uzak bir yorum olduğunu söylemekten başka diyebileceğim bir şey yok.
chanter'ın pet'leri bug lı evet En güçlü caster peti olması gereken Zelot bi halta yaramıyor.
Ayrıca sen Scout'sun fazla kasmaz seni pet falan ;)

Pepelek Forumlarını Realmler arası dalaş haline getirmemeye özen gösterelim.

İyi oyunlar.[hline]Borges
chanter
lvl37 Bahçıvan
lvl37 Valewalker
Sosyal ağlarda paylaş

Ceti: icinde baya birsey kalmısh senin banane albiondan ben oyundan zevk alabiliyormuyum ona bakarım. bakalım kimlerin içinde yara var die sole bir yazı yazıyorum ve görüyorum ki kefaller arasına seni de alıyoruz. :)

Her yazıdan sonra gülme de yeni moda herhalde aha aha aha :)[hline]Excalibur/Hibernia
Kant nightshade
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ceti, 09 June 2003 04:08 tarihinde demiş ki:
sozlemeyi unutoyordum bak :)) kendinin nbl den geldiginide bu kadar belli etme ayip oluyor :)
ps: obscurd len server mi degistirsek yoksa yeni nesili baska realmlere yonlendirip onlar buyuyunce onlarimi kessek? hani power relicleri var hemen cabucak gelisirler diyorum :)

Ceti:Sen misin kendini bu kadar belli etme diyen?Her oldugunde bebek gibi zirlamana ne demeli? :) Bu arada su ana kadar en kalabalik gordugum gunde hibler 607 kisiydi ki serverda 3300 kisi vardi.Eger 700+ oldugunu ispatla seninle realde istedigin iddiaya girerim.1 milyarina iddiaya varim.Ispatla exc/hib de 700 kisiyi 1 milyarin elinde hadi baakalim.[hline]Ascahisien Lvl 48 Heroine..
[SR] Hib/Exc
Sosyal ağlarda paylaş

aman ya :) coluk cocugun parasinida alacak halimiz yok heralde :P[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

Alb > Mid > Hib'dir populasyon durumu Excaliburda, bunu inkar eden adamin yapay zeka kadar akli yoktur, tartismaya degmeyecek ve gerek olmayan bir konudur. En kalabalik saatte online hib sayisi da 500-600 civaridir.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Osiris_Quidam, 11 June 2003 06:47 tarihinde demiş ki:
Rangerdan bu kadar cok anlayan adam olmadığını gormemiştim bebe diye bildiğimiz lalu bile anlıyormush ranger da msj yazmısh helal olsun sana lalu gralsın sen :)[hline]Excalibur Hibernia
Sartre LvL 44 Eldrich
Kant nightshade

egerki sen main chari 50 scout olup diger realm lerdeki butun archerlari dibine kadar incelemis birine boyle diyorsan helal olsun :)[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

ustelik oradaki bebe lafini tam olarak anlayamadim? :) neye dayanarak bana bebe diyorsun ekmek kirintisi kadar daoc bilginle...[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...