Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

görüşlerinizi beklemiyorum demiyeyim bakalım bu sefer.

Nereid

Öne çıkan mesajlar

dilime doladığım dalgın düşünce müsvetteleri
dipteki dışarıya dayanamayacak köklerini dizginlemeye çalışıyo duygumsulukların.
karıncalanıyo kanım, uyuşmuş, uykusuz; umursamamak diyor dolambaçlı doğrulardan uzaklaşmak isteyen dilim dertsizi.
yorganı attıktan sonra yorgun olman yaramıyo yaşadığın rüyaya yakın olman hala, yakıyo artık, yıldırıyo,
görmemek için bile olsa getirmiyo gece mahmurluk meleğini, kör et kendini o kadar kaçtıysan, karanlığa sen de hapsetmişsin haketmeyeni
kuytuluğunda huzursuzca kıpırdanır korlar, kuru rüzgar renksizliğe gömer geri, görülmeden.

yorumlanabiliteden yorulmuş yazılar yargılamadan soğumuş sözler sayıklarken farkettiğim sorulardan silkinip yankılarımda yarattığım sisten saklandım, sonra sustum.[signature][hline]Up on the rooftops I feel alive-gratefully detached from the human hive.
Sosyal ağlarda paylaş

nokta, soru işareti, ünlem işareti, üç nokta gibi noktalama işaretlerinden sonra yeni cümle başlamasından dolayı 3 cümle var öncelikle.
ayrıca evet türkçe konuştuğumu iddia ediyorum (hani sen imla kasarsın ya) ingilizce cümle daha iyi anlayabilmen içindi.[signature][hline]Up on the rooftops I feel alive-gratefully detached from the human hive.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...